Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem biztos, hogy készen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem biztos, hogy készen áll egy kapcsolatra az mi a vergenyős fenét keres a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Tinder-egyezés-telefon. Én F ő N. Többszörös telefonálás, beszélgetés, egy húron pendülés. Megbeszélünk egy találkát. Előtte lemondja, hogy közbejött valami, de fog hívni.

Utána két nappal később:

(messenger)


"Szia, ne haragudj hogy nem hívtalak, tegnap többször is már a kezemben volt a telefon, de mindig közbe jött valami. Dolgoztam , beteget látogattam...

Úgy számolom, ma szolgálatban vagy, én pedig már szeretnélek tájékoztatni arról, hogy mi történt.

Volt egy 3 hónapos kapcsolatom, amire azt hittem teljesen lezárult, de pénteken meginogtam, mert felkeresett az illető... Továbbra sem gondolom , hogy annak a kapcsolatnak jövője van, de sajnos én úgy vagyok bekötve, hogy ha valakinek odaadom magam fizikailag, akkor az nálam már egyfajta egyértelmű irány lesz. Ez rendszerint persze nem csak rajtam múlik, ezért is élek egyedül...

Szóval láttam egy pici esélyt arra , hogy ezt rendbe lehet hozni, és ezért nem tartottam tisztességesnek, hogy veled is találkozzak.

Át kell gondolnom, hogy kész vagyok e egy újabb kapcsolatra, kérlek ne haragudj , sajnálom, hogy ezt így csináltam. "



Öööööőőőő----Nem lehetne akkor regisztrálni, amikor már készen állunk????



2020. jún. 12. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez többször előfordult velem nőként. 😀

Ez teljesen általános manapság, másokkal is megtörtént többször az ismerőseim között. Örülj neki, hogy leírta ezeket, szerintem ez tök jó dolog!

2020. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!