Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem biztos, hogy készen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem biztos, hogy készen áll egy kapcsolatra az mi a vergenyős fenét keres a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Tinder-egyezés-telefon. Én F ő N. Többszörös telefonálás, beszélgetés, egy húron pendülés. Megbeszélünk egy találkát. Előtte lemondja, hogy közbejött valami, de fog hívni.

Utána két nappal később:

(messenger)


"Szia, ne haragudj hogy nem hívtalak, tegnap többször is már a kezemben volt a telefon, de mindig közbe jött valami. Dolgoztam , beteget látogattam...

Úgy számolom, ma szolgálatban vagy, én pedig már szeretnélek tájékoztatni arról, hogy mi történt.

Volt egy 3 hónapos kapcsolatom, amire azt hittem teljesen lezárult, de pénteken meginogtam, mert felkeresett az illető... Továbbra sem gondolom , hogy annak a kapcsolatnak jövője van, de sajnos én úgy vagyok bekötve, hogy ha valakinek odaadom magam fizikailag, akkor az nálam már egyfajta egyértelmű irány lesz. Ez rendszerint persze nem csak rajtam múlik, ezért is élek egyedül...

Szóval láttam egy pici esélyt arra , hogy ezt rendbe lehet hozni, és ezért nem tartottam tisztességesnek, hogy veled is találkozzak.

Át kell gondolnom, hogy kész vagyok e egy újabb kapcsolatra, kérlek ne haragudj , sajnálom, hogy ezt így csináltam. "



Öööööőőőő----Nem lehetne akkor regisztrálni, amikor már készen állunk????



2020. jún. 12. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Legalább lekoptatott még időben. Minek pazarolsz energiát ilyen agyhalottakra?
2020. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Mentségére hozom fel,hogy legalább magyarázatot adott.Lehet,hogy úgy érezte lezárta, aztán jelentkezett a másik fél és ismét kísértésbe esett. Vannak ilyenek, bár kétségem van afelől,hogy ami nem működött az a jövőben se fog.
2020. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Alapból igazat adok neked, de egyrészt gondolom, azt hitte, már készen áll (ezt le is írja), másrészt tényleg legalább nem szó nélkül tűnt el, hanem korrekten és őszintén leírta a helyzetet. Ennél rosszabb társkeresős élményed sose legyen.
2020. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Abban igazatok van, hogy a "ghosting"-nál azért lényegesen korrektebb volt. Bár ezek után mindenki felé nem az lesz az első kérdésem, hogy dohányzik-e vagy mit dolgozik, hanem az, hogy van-e lezáratlan párkapcsolati aspekusa.
2020. jún. 12. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

4 Magad látod, hogy az sem jó kérdés. Ez a hölgy is azt hitte, hogy nincs, aztán mégis lett.


Jó, legalább magyarázatot adott. De ne mondja már senki, hogy normális ennyire fogalmatlannak lenni a saját érzéseinkkel kapcsolatban. A lezárt viszonyok azt jelentik, hogy nem ingatna meg semmi, túl vagyok rajta, akkor is, ha felkeres az ex.

2020. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Örülj neki Kérdező, hogy nem lett ebből semmi, teljesen zavaros ez a nő.


"Továbbra sem gondolom , hogy annak a kapcsolatnak jövője van"...de azért rendbe akarja hozni: ))

Nincs több kérdésem.


33N

2020. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Veled nem állt készen egy kapcsolatra.
2020. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Én srácként írok, hasonló velem is volt. Kiléptem egy kapcsolatból, nem éreztem, hogy visszahúzna a múlt. Tinderen találkoztam egy csajszival, nem volt az esetem, de gondoltam laza kapcsolatra jó lesz, ő is így volt vele, bár hamar komolyra fordította. Egy ideig azt hittem, hogy igen túl vagyok az exemen, de minden nap vacakabbul éreztem magam, mikor a másik csajjal voltam meg pláne. Aztán magam mondtam ki, hogy ne találkozzunk, mert nem akarom, hogy később komolyabb dologban vessek ennek véget. Rendet raktam magamban, és rá 4 hónapra lett egy kapcsolatom, amiben már semmi hatása nincs a múltnak.
2020. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj hogy rácuppantál a csajra. Úgy értem nagyon beleélted magad találkozás nélkül hogy megvan a szuper nő!

Ilyet nem szabad csinálni, csak koppanni fogsz.

2020. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából a mi esetünkben az ominózus történésig egy fokkal sem nyomultam jobban, mint ő. Sőt. De ha velem nem akarta, akkor mi a tosznak öl bele annyi energiát, hogy naponta felhív stb. Amúgy nem cuppantam rá jobban, mint bárki másra. Sajnos megszoktam, hogy sok a kamus, ezt inkább csak nem értettem.
2020. jún. 12. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!