Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ciki, ha sír egy pasi?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Nem gáz, örülök, ha ki meri mutatni az érzelmeit.
Nem gáz, ha komoly dologról van szó, és nem sírja el magát minden apróságon.
Nem gáz, ha alfahím, akinek szexin gördül végig a könnycsepp a csupasz, kigyúrt mellkasán.
Szerintem gáz, egy férfi legyen kemény férfi!
Gázos, nem kisfiút keresek magam mellé.
Egyéb, elmondom kommentben.
46 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Még az sem zavar, ha nincs komoly oka rá. Stresszes időszakokban én is néha spontán megkönnyezem magam, annyira túl vagyok telítődve feszültséggel és bizonytalansággal. Van, amikor nehéz az élet és jólesik a sírás.


Viszont nem egy férfit ismertem, aki zsarolásból sírt. Ezt onnan lehet tudni, hogy szándékosan mások előtt csinálja és szándékosan üvöltve bőg. Ennél undorítóbb dolgot nem igazán láttam még.


Láttam a párom is sírni, tudom, milyen az igazi sírás és milyen a hiszti

2020. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Na most attól is függ, hogy Christiano Ronaldo sír vagy egy incel...
2020. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
#2 szerintem ugyanolyan ciki, ha Christiano Ronaldo, egy incel vagy akár egy nő sír olyan apróságon, hogy mondjuk milyen kedves a nagyikája, amiért sütött neki egy tepsi sütit. Ha viszont épp most tudta meg, hogy meghalt a nagyika, akkor bármelyikük részéről teljesen természetes és normális reakció a sírás.
2020. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, min.

Ha oka van rá sírni vagy meghatódik valamin, akkor nem látok vele problémát, hogy valaki sír, legyen az férfi vagy nő. Ha pedig valami apróság miatt fakad ki könnyekben, az ugyanúgy zavar egy nőtől, mint egy férfitól.

Láttam már a nagypapámat, az apámat, az öcsémet és a barátomat is sírni, és egyikük se lett kevesebb a szememben emiatt.

2020. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne mindegy ki sír????!!(női logikával persze). Én gyerekkoromban mikor azért sírtam mert nagyobbak túlerőben szétvertek, én voltam a gáz alak akinek a társaságát el kell kerülni ha menő akarsz maradni. Kolléganőt lecserélte a hapsija friss húsra de még így is piedesztán maradt Mr. Borosta mert megható volt ahogy ő is megkönnyezte az együtt töltött éveket amiken ily nehezen lép túl....
2020. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az oka.

Ha mély fájdalom, betegség, halál, a szeretteinek feleségének, szerelmének, gyerekének a féltése, elvesztése miatt, akkor természetes.

A férfi is ember, érzelmekkel. Az elfojtás megbetegít.


De ha nyálas, hisztis, nyafogós, sírós, akkor elundorít.

2020. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!