Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek hisztis pasi vagy hisztis nő lett több az utóbbi években?

Figyelt kérdés
Saját releváns tapasztalatokat várok, nem a semmitmondó általánositásokat, még mielőtt eldurvulnátok, köszi :)
2020. jún. 11. 13:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a hisztist - a párja, környezete szerint lényegtelen dolgokon való problémázót - nőkre mondták eddig, most viszont egyre több a nőies férfi és a férfias nő, tehát az eddigihez képest a hisztis férfiak aránya nőtt meg (hisztis nők meg eddig is sokan voltak, főleg a férfiak szerint :))


Tény, hogy nagyon hiányoznak az apapéldák a fiúk és a lányok mellől is. Mert nem csak a fiúknak fontos, hogy focizzonak vele és megtanulják udvariasan bánni a nőkkel, mint apa anyával, de a lányoknál is, hogy apa csak egy legyen, és olyan, aki szépnek látja és elfogadja, hogy ő bízhasson később a párjában és ragaszkodjon hozzá. Egyre kevesebb a házasság, azok fele is válás, mert az emberek nem mernek elköteleződni, fontosabbak a "talán" lehetőségek és az örök fiatalság hajhászás, mint megbecsülni, ami van. A férfi ma kb. lassan feleslegessé válik a gyerek mellé és sokszor nem is akarja "elrontani vele az életét", akit utána is többségében (ugye szintén egyedülálló) nők nevelnek, tanítanak, mert annak sincs már tekintélye, csak lenézett szociális szolgáltatás lett. (Régen voltak ám óvóbácsik is és sokkal több volt a férfi tanár.) Ez nem csak az egyik nem hibája, de a fogyasztói szemléleté, meg az egyént előtérbe helyező, a nárciszmust sztároló multikulti társadalomé... stb., és sajnos exponenciálisan nő, öröklődik tovább.

2020. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"a párja, környezete szerint lényegtelen dolgokon való problémázót"

Na de pont ez a lényeg, kinek mi a lényegtelen ugye. Egy rossz helyzetben lévő kiszolgátatottabb ember dolgai hamar "lényegtelenek" lesznek, pl tipikusan kisgyerekek, régebben a nők, míg az olyan akire mindig is odafigyeltek, sokkal könnyebben ki tud állni magáért anélkül hogy mások csodálkoznának ez mit is akar (hiszti).

Szóval szerintem az igazi hiszti az, amikor maga a hisztiző is azt mondja basszus én most hisztizek, fogalmam sincs mi bajom, csak besokalltam. Az tényleg hiszti, a többi meg ahogy épp magyarázza ki ki érdekei szerint.

2020. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!