Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek hisztis pasi vagy hisztis nő lett több az utóbbi években?

Figyelt kérdés
Saját releváns tapasztalatokat várok, nem a semmitmondó általánositásokat, még mielőtt eldurvulnátok, köszi :)
2020. jún. 11. 13:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Eddig, 8 válaszolóból, 3nak volt önálló gondolata, 4 nő panaszkodik arról, hogy férfiak a hibásak és egy férfi arról, hogy a nők.

Szerintem ez kb jól lefedné a véleményeket szélesebb körben is.

2020. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Az én pasim nagyon hisztis. Én sokkal nyugodtabb vagyok.
2020. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Férfi nőka szó rossz bikin értelmezem és nőiesség férfitől szó rossz bisa értelmezem,és közeledünk elidegenedve a nagy olvasztótégely semlegességbe....
2020. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Férfias nők
2020. jún. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
A férfiakat a nők nevelik születésüktől fogva: bölcsőnő, óvónő, tanárnő, barátnő, feleség és mellettük persze az anyuka folyamatosan jó ideig. A fickók viselkedése csak válasz az őket ért mentális ingerekre. Kedves hölgyek, egyétek meg, amit főztetek! :D
2020. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem amúgy a nők "hisztiszintje" nem változott az elmúlt években.
2020. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hisztis vagyok ú.h. mindjárt eldurvulok :) Szerintem a "hisztis" szó egy ilyen jolly joker, amit rá lehet sütni a másikra vitás helyzetben. Én is szoktam használni, néha csak azért mert látom hogy a másik minősítgető típus, és gondolom megelőzöm a bajt, én mondok rá valamit előbb. De szerintem pasik és nők is "hisztizhetnek" a negatív élmények és a tehetetlenség hatására, viszont az már észtől és tapasztalattól függ, hogy mennyire és kinek a társaságában kezdik el. Mérlegelni kell több e az előnye mint a hátránya. Az biztos hogy az elfojtás sem jó, tehát ha van egy olyan ember aki kibírja a kisebb kiakadásokat, marha jólesik néha tényleg természetesen lereagálni a kellemetlenségeket, és nem visszafogni csak az ő kedvéért akár a káromkodást, mert szegény olyan érzékeny. Akkor hamarabb elmúlik főleg ha egy nem annyira érzékeny emberrel lehetek és egyetértésben szidunk 1 percig valami napi hülyeséget.
2020. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez a női hiszti a női "fejfájással"egyenlő?!?
2020. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amúgy régen max húzz éve nemvolt ennyi platform csatorna a düh fortyogás kiélésére kevesebb volt az ember mégis vhogy sikeresín vezették le a feszkót...még w többgenetációs csalódás is többség volt...akkor mégis hogy?!?
2020. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mindkét nemnél több lett a hisztis, de a nőknél valamennyivel több.

Férfiaknál inkább az történt, hogy a sikertelenebb, átlagos vagy átlag alatti pasik nehezebben találnak párt, viszont a közösségi média és hasonlók a képükbe nyomják a legjobb csajokat. Ez frusztrálja őket és ezért hisztiznek.

Nőknél meg úgy alapvetően hisztisebb lett a többség. Az egyenlőségért vívott harc félrecsúszott és már azért is bevágja a hisztit pár nő, ha megkérdezik tőlük, hogy tudnak e főzni. Ráadásul, sokkal nagyobb lett nőként a kényelem, könnyebben lehet pasik között válogatni és a férfiak között meg többen lettek visszafogottak.

2020. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!