Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig az van itt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az van itt is bármikor olvasom, hogy a nő kiír egy kérdést és mindig az derül ki mindig, hogy a párja ennyire meg annyira jól keres (2-3 szorosa az enyémnek)? Közben meg ha konkrétan erre kérdeznek rá a férfiak akkor 10/10 nőnek hirtelen

Figyelt kérdés

tehát hirtelen nem fontos mennyit keres, csak tartsa el magát, éljen meh valahogy. Legyen meg az a kis nettócska átlagbér. De közben itt mikor nő írt ki példát, akkor 8 ból 7 szer is kimelete, hogy a férje 2-3 szor jobban keres, mint ő. Akkor mégis csak enynire fontos? Mert valaki akkor durván hazudik itt. Ugye amerikában már majdnem 60%-ban a nők a családfenntartók, ők keresnek jobban. elvileg a fifty-fifty lenne az ideális, de valahogy azt tapasztalom és hallom, ha a pasi ugyanannyit keres mint a nő, az ma Magyarországon gáz a nők szemében. Mi megragadtunk Mongólia szintjén, mármint a nők.


pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez csak egy a sok közül. Most tök mindegy, higy a nőnek háza van, gondolom örökölte, stb. A pasi jól keres, ezért emeltem ki.


2020. jún. 9. 20:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na ez az, ha valaki pl állam szférában diplomásként dolgozik, az szinte 100% h egyedül marad, gyerekről ne is álmodjon. Gondolom ez a tudatos népírtás az állam részéről.
2020. jún. 9. 21:58
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne etessuk a trollt. A kérdező első kommentjebol lejptt h csak egy frusztrált kisfiú.
2020. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miert irjak itt mindig, hogy ha egy no gyereket vallal akkor nincs jovedelme ,akkor a ferfinak kell eltartani stb. Ha a no dolgozott kap GYEDET. Ez egy jol kereso no eseteben akar tobb is lehet mint egy munkaba jaro kisebb fizetessel rendelkezo szemely jovedelme.
2020. jún. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően a férfiakra jellemző munkaköröknél magasabb a fizetés. Nem a férfiaké az, hanem az állásoké, ahol elhelyezkednek. Ez könnyen produkálja azt a jelenséget, hogy a férj többet keres, mint a feleség.

De részben igaz, engem is utasított már vissza nő azért, mert nem keresek eleget gyerekneveléshez és jó egzisztenciális alapok lefektetéséhez, ugyanilyen okokból kaptam kritikákat egy extől is.


Ellenben menyasszonyomnak például milliói voltak a számláján, míg nekem nem volt semmi jövedelmem, mikor megismerkedtünk. Nyugodtan kijelenthető, hogy nem a nem létező pénzem miatt jöttünk össze. Ő a mostaninál sokkal magasabb fizetésről mondott le, hogy együtt lehessünk.

Én a korábbi béremhez képest jelenleg másfélszer annyit keresek. És többet, mint a menyasszonyom. Ha valaki ezt látja, könnyen betehetné ezt abba a dobozba, hogy "ez a lány is nálánál magasabb fizetésű pasival van".

Csakhogy nem ismeri ennek előútját az, aki ennyit lát.

2020. jún. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!