Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig az van itt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az van itt is bármikor olvasom, hogy a nő kiír egy kérdést és mindig az derül ki mindig, hogy a párja ennyire meg annyira jól keres (2-3 szorosa az enyémnek)? Közben meg ha konkrétan erre kérdeznek rá a férfiak akkor 10/10 nőnek hirtelen

Figyelt kérdés

tehát hirtelen nem fontos mennyit keres, csak tartsa el magát, éljen meh valahogy. Legyen meg az a kis nettócska átlagbér. De közben itt mikor nő írt ki példát, akkor 8 ból 7 szer is kimelete, hogy a férje 2-3 szor jobban keres, mint ő. Akkor mégis csak enynire fontos? Mert valaki akkor durván hazudik itt. Ugye amerikában már majdnem 60%-ban a nők a családfenntartók, ők keresnek jobban. elvileg a fifty-fifty lenne az ideális, de valahogy azt tapasztalom és hallom, ha a pasi ugyanannyit keres mint a nő, az ma Magyarországon gáz a nők szemében. Mi megragadtunk Mongólia szintjén, mármint a nők.


pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez csak egy a sok közül. Most tök mindegy, higy a nőnek háza van, gondolom örökölte, stb. A pasi jól keres, ezért emeltem ki.


2020. jún. 9. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Én többet kerestem, mint a volt férjem. Mi a kérdés?
2020. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mertcsak!
2020. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy indult a kapcsolatuk? Az én párom munkanélküli volt, mikor elkezdtünk járni, most pár évvel később 1 kilóval keres többet nálam (én is elég jól keresek). Most akkor én nézem a pénzét szerinted?
2020. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
A barátom egyetemista még, csak nyáron szokott diákmunkázni. Én pedig már dolgozom. Értelemszerűen nálunk én keresek többet...
2020. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor első esetben a nő azt nézi, ha még a pasi fiatal, hogy mennyit fog keresni 2-3 év múlva. Ergó, számító.
2020. jún. 9. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

#5 Hármas vagyok. Bár egyértelműen provokálni akarsz, jó arc leszek és válaszolok erre is.

Nem az eredeti szakmájában dolgozik a párom, képezte magát más valamiben és abban dolgozik jelenleg. Hova és mit számítottam volna?

2020. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Az előző paromnal többet kerestem. A jelenlegi nálam keres többet,egyutt élünk, külön kasszan... Akkor mégis mit érdekeljen mennyivel keres többet?
2020. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem a pénzt nézik, hanem közvetetten jön a pénz a többi tulajdonságából, illetve életéből a férfinak. A legtöbb nő szeretne olyan párt, aki jó abban, ami a nőt érdekli. Pl ha a nő imádja a fotózást, egy komoly fotóssal jön össze, akinek alsó hangon 1 milla a tükörreflexes gépe. Tehát pénz.... Érted már?
2020. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Mivel csak annyit ír, hogy x-szer jobban keres ebből nem lehet messzemenő kovetkezteteseket levonni. Ilyen esetben pl ha a nő keres 100-at a férfi 2-300-at, az még mindig nem az a kategória, hogy a nő a pénzre megy. Kettőjük bevételéből max egész jól élnek, de luxus nélkül.
2020. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Senki sem írja, hogy elég a nettó minimálbér. Azt írják, hogy tudjon a férfi fenntartani egy normális életszínvonalat és ellátni magát, tudjon haladni előre, legyen ambíciózus. Egy nettó minimálbérből nem lesz se ház, se nyaralás, még felesben sem, gyerek és család pláne nem.

Az nem baj, ha minimálbérrel kezd valaki, de ha 4-10 év munka után is csak minimálbért keres és sehova nem tudott fejlődni, feljebb lépni, jobban fizető munkát találni, akkor az gáz és nem fog a nőnek megfelelni, mert egy épeszű nő nem vállal minimálbérre gyereket akkor sem, ha ő maga jól keres, mert amikor otthonmarad a gyerekkel, akkor az ő fizuja esik ki, és lehet nyomorogni a minimálbérből.

2020. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!