Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők, adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, adnátok egy esélyt a srácnak, ha megváltozott?

Figyelt kérdés

Elutasítottátok a múltban.

Tegyük fel, hogy eltelt mondjuk 1-2 év és a srác fizikailag is és az egyénisége is sokat változott.

Mondjuk elkezdett edzeni és a fizikuma is megváltozott.

Belsőleg pedig sokkal magabiztosabb lett.


Máshogy tekintenétek rá, vagy az elutasítás végleges és abszolút semmi esélye?



2020. jún. 5. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, adnék.
Nem, ez végleges.
Talán
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én férfi vagyok, és azt javaslom engedd el!

Nincs olyan jó nő aki miatt évekig várnod kell.

A nők 99.9% úgy működik, hogy minél görcsösebben akarod, annàl taszítóbbnak talál.

Most rágörcsölsz.

Ne tedd, keress másikat.

2020. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Fizikumban nem tud annyit változni, hogy ha először taszító volt számomra a külseje akkor most vonzódjak hozzá. (A külső másodlagos nálam, ha nem kifejezetten taszít a külseje akkor adok egy esélyt a dolognak). Önmagában a magabiztosság hiánya sem kizáró ok, ha megvan az összhang úgy is magabiztosabb lesz. Szóval biztos, hogy nem csak ezek miatt utasítottam el hanem sok más dolog miatt is amik a személyiségével kapcsolatosak és nem feltétlenül lehet rajtuk változtatni.
2020. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyenben részem, de alig egy hónapig tartott. Többet ilyet soha nem csinálnék.
2020. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is olyasmi a helyzet, mint a másodikkal, ha elutasítok valakit, akkor az nem az önbizalomhiánya miatt van, és nem is azért, mert nem lett nedves a bugyim, amikor megláttam. Ettől függetlenül azt mondom, hogy látnom kéne a konkrét példát ahhoz, hogy érdemben tudjak válaszolni. Egyelőre ez "valószínűleg nem".
2020. jún. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akit egyszer elutasítók annak nyomós oka van. 2 év alatt amúgy se lenne pl egy dagadt gyerekből egy szálkás.
2020. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Okkal utasítok vissza valakit. Az úgy is marad később is.

Az alap természet megváltozásában nem hiszek. A magabiztosság nálam semleges- ha átcsap nagyképűségbe akkor ellenszenves. Ha meg külsőleg nem az esetem azon se fogyás se hízás se izmosodás nem változtat.

2020. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan a konditeremtől várják a megvaltást. Ha egy pasi nem kell, akkor a fehérjés tömegnövelős testével sem kell!
2020. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!