Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha egyetem alatt nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy az egyetemen lehet a legkönyebben csajozni, ha valakinek ott sem jön össze, akkor utána már sokkal nehezebb lesz neki és sokkal kevesebb esélye lesz barátnőt találni. Mennyire látjátok ti is így ezt?
2020. jún. 3. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem 27 éve nincs, de nem adom fel
2020. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, ha nem is próbálkoztál ismerkedni, mert később tényleg egyre nehezebb.
2020. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem könnyebb felnőttként úgy, hogy visszajárok az egyetemi bulikba, egyetemi programokra, összejövetelekre ismerkedni egyetemista csajokkal. Ezekre nem kell semmi speciális engedély, a legtöbb egyetemi szervezésű eseményre bárki elmehet. A 20 éves lányok semmibe nézik a 20 éves fiúk többségét, kivéve a néhány legmenőbb, legjobban kinéző srácot. Aki járt iskolába 15-25 éves korában, az tudhatja. Kell nekik az a legalább néhány év korkülönbség. Hát megkapják.


26/F

2020. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ciki, ha te annak érzed.
2020. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én annak érzem, mert kezdem úgy látni, hogy nem nagyon fogok tudni párt találni magamnak.
2020. jún. 3. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Én sem találtam, de én olyan szakra jártam, ahol 5 százalékban voltak csak lányok. Hogy egyetem után már nehéz, az szerintem nincs így. Egyetem után is ismerkedhetsz neten, bulikban, hobbikon, munkahelyen.
2020. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából én is ilyen szakon voltam.
2020. jún. 3. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemen 50-50% volt az arány, ennek ellenére sose tudtam magam rávenni az ismerkedésre.
2020. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekeltem egyik csajt sem az egyetemen, pedig nálunk elég jó arányban voltak. Még egyetem alatt, de az "eredeti" városomban ismerkedtem meg életem első és máig egyetlen, mar csak múlt időben barátnőmmel. Szóval nem ciki. Valakinek nem jön be az egyetem és abszolút nem élvezi. Én gyűlöltem sose tudtam beilleszkedni az ottani környezetbe. Mondjuk BP-et is utáltam, kevés pocsékabb hely van az országban.
2020. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom Pestet amúgy. Munkahely, és néha haveri kiruccanás miatt járok jóformán már csak oda. De az tény, hogy ott több a lány és nagyobb az esély találni valakit.
2020. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!