Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek számának gyarapodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek számának gyarapodása amiatt van, mert a nőknek az egekben van az elvárása társkeresés terén?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 13:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha van, aki megfelel az elvárásoknak, akkor azok nincsenek az egekben.
2020. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt nem csak a nők elvárásai nőttek, hanem majdnem mindenkié és ez a növekvő életszínvonallal van összefüggésben.

Másrészt ebből adódik az is, hogy csomó ember ellustult, sok mindenért úgy érzi, hogy már nem kell küzdenie, mert csak úgy "jár".

És az incelek is ilyenek, ha az első nő nem ugrik a farkukra, akihez odamennek és rámosolyognak teljesen összetörnek, mert azt hiszik, hogy az élet egyszerű. Hát nagyon nem egyszerű!

2020. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

Olyan, hogy "incel" nem létezik.

Azokat a pasikat akarják ezzel a szándékosan degradálónak szánt kifejezéssel illetni, aki az adott nő irreális elvárásának nem felel meg.


Egy másik incelezős kérdésnél feltettem pár kérdést, de valahogy senki nem tud válaszolni rá:


Kit nevezünk incel-nek?

Miért tartjuk ennyire lekicsinylőnek Őket?

Mennyivel kevesebbek Ők emberileg bárkitől?

Mennyivel haszontalanabbak/fölöslegesek a társadalomban mint más?

Mi az amit a társadalomnak ezekkel az emberekkel kezdeni kellene?

Miből gondolja bárki, hogy ezen emberek "nem akarnak" kapcsolatot?

Nem érdemlik meg ezek az emberek, hogy Ők is társas kapcsolatot alakítsanak ki?

Ha nem .... akkor miért nem?

Miből gondolja bárki, hogy nem lennének képesek, vagy nem lennének alkalmasak kapcsolat kialakítására?

Az "incel" bélyeg végleges? Azaz akkor is "incel" marad valaki, ha időközben kiderül, hogy az idők folyamán akadt olyan nő, akivel kialakított normálisan működő társas kapcsolatot és esetleg családot is alapít (értsd, gyerekei is születnek)?


A másik: ha már kategorizálunk embereket és létrehoztuk az "incel" kategóriát, akkor milyen kategóriába soroljuk azokat a felszínes embereket akik kamuképekkel (nők esetében filteres selfiek, nyaralós képek / férfiak esetében szándékosan, a vagyoni helyzetéről megtévesztő céllal feltöltött autóval készült kép, vagy gyúrós kép) próbálnak társat halászni úgy, hogy egy esetleges kapcsolatban Ők 0 hozzáadott értéket képviselve (mind erkölcsileg, mind anyagilag, mint intellektuálisan) akarnak egy álompasit/álomnőt kifogni és egyfajta aranyéletet élni.

A kategorizálással az a baj, hogy a nők, az Ő elvárásaiknak nem megfelelő pasit azonnal "incel"-nek bélyegzik, anélkül, hogy bármilyen ismereteket szereznének róla, emellett Ők is sok esetben messze nem azt a kategóriát képviselik, amilyen kategóriájú párt keresnek.

2020. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem kérdező, nem azért van. Egyszerű ok, hogy könnyebb nyavalyogni, mint saját értékünket növelni.



__________________________________


Kit nevezünk incel-nek? Olyan embereket, akik képtelenek szembenézni saját hiányosságaikkal és inkább másban keresik a saját sikertelenségük okát.


Miért tartjuk ennyire lekicsinylőnek Őket? Mert másra kenik a saját hiányosságaikat.


Mennyivel kevesebbek Ők emberileg bárkitől? Szánalmas az, aki indokolatlanul mást hibáztat.


Mennyivel haszontalanabbak/fölöslegesek a társadalomban mint más? Nem azok, ugyanúgy dolgoznak.


Mi az amit a társadalomnak ezekkel az emberekkel kezdeni kellene? Semmit, majd egyszer észreveszik magukat és változtatnak.


Miből gondolja bárki, hogy ezen emberek "nem akarnak" kapcsolatot? Ezt max te gondolod, maga a kifejezés is azt takarja, hogy akarna, de nem tud. Irreális elvárásai vannak, miszerint változtatás nélkül kellene bárkinek is.


Nem érdemlik meg ezek az emberek, hogy Ők is társas kapcsolatot alakítsanak ki? Nem.


Ha nem .... akkor miért nem? Amíg másban keresi a hibát, legyen csak egyedül.


Tessék, nem volt nehéz válaszolni ezekre. Persze te ezt nem fogod elfogadni, mivel ellentmond az incel-simogató elgondolásaidnak. Ugyanakkor egyáltalán nem érdekel ez.

Nekem 34 évesen lett először barátnőm, így elég autentikusnak gondolom a véleményem. Én képes voltam rá, hogy észrevegyem a SAJÁT hiányosságaimat és elkezdek keményen DOLGOZNI rajtuk. Éveken át! Meglett az eredménye.


Ahelyett, hogy incelként nyavalyognál és másokat hibáztatnál, váljál értékessé!

2020. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Amióta bejött a köztudatba az incel szó, azóta sok nyomoronc erőszeretettel használja. A férfigyűlölő feminista nőkre is illene már valamilyen szót kitalálni, hogy aztán az egyedülálló nem férfigyűlölő nőket is megbélyegezzenek indokolatlanul. :) Jelképük lehetne a szőrös hónalj! Névre pedig várom az ötleteket!
2020. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

"Nekem 34 évesen lett először barátnőm"


Osszeszedtel vmi korodbeli gyerekes anyukat? 👏

2020. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, ha nagyok lennének az elvárások, akkor ezek a nők egyedül lennének.

Az incelek számának növekedését az okozza szerintem inkább, hogy a fiatal férfiakat teljesen beszippantja az online média, és nem tudnak semmiféle kapcsolatot kialakítani a való életben. Online élik az életüket, pl. ilyen oldalakon ;)

Egyébként nincsenek sokan, csak hát az internet összehozza őket, és így "hangosabbak".

A matematika szabályai szerint pontosan ugyanannyi férfi él kapcsolatban, mint nő.

2020. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem ezt a gyűlölködést meg feminácizást is. Az incelek maguk definiálják magukat incelnek. Én hiába javasoltam itt az egyiknek, hogy ne hívja magát így mert dönthet is amellett, hogy egyedül van és máris más a hozzáállás, de ő csak hajtogatta, hogy ő incel. Pedig nem az, egyik sem. Mert ők sem próbálkoznak be olyan nőknél aki nem jön be nekik, ahogyan mi sem akarunk összejönni olyan pasival, aki nem jön be nekünk. Mi ettől mégsem vagyunk incelek. Ők meg azt hiszik, hogy a nők kollektíve elutasítják őket, de a kövér Jucikánál azért ők sem próbálkoznak be.
2020. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3%
10 a hülye sem hívja magát hülyének. A legtöbbször provokatív jelleggel valamelyik kiscsillag írja ki.
2020. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
#11 Ahogy te tévedsz. Beszéltem már többel is, mindegyik ragaszkodik ahhoz, hogy ő incel. Sőt, még volt aki egy időben azzal kampányolt , hogy egy nő nem is nevezheti magát incelnek. Ezt a kifejezést csak férfi használhatja.
2020. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!