Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos emberek, ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akik teljesen egyedül vannak,barátok nélkül hol kerestek párt magatoknak?
2020. máj. 24. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Bárhol lehet. Kézenfekvő a tarskereso, de itt is ismertem meg már értékes embereket
2020. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
A magányos nem azért az mert nem ismerkedik, ergó a magány az eredmény és egyben az oka is annak h az marad? Ha jól vagy magaddal, csak egyedül tudsz lenni de azt élvezed. Ha magaddal nem vagy jól, más h legyen jól veled?
2020. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
#2: Tévedés, amit írsz. Van, aki hiába próbál ismerkedni, akár barátokat, akár társat keresni természetes úton, nem sikerül neki. Ha valakinek úgy alakul az élete, hogy mondjuk 25 éves korára nincs olyan baráti társaság, amelyhez tartozna, és a munkahelyén sincsenek vele barátkozni akaró kollégái, akkor nagyon nehéz helyzetbe kerülhet, elszigetelődhet. Ugyanis egy baráti társaságba való bekerüléshez kell egy első láncszem, aki beviszi. Esetleg el lehet járni valamilyen klubba, sportegyesületbe, de ez is kétesélyes, mert ha nem vonzó a személyisége, mondjuk zárkózott és szorongó, akkor lehet, hogy ott sem talál barátokat, társat. Ilyen embereknek gyakorlatilag csak az internetes társkeresők maradnak lehetőségként, azok frusztráló jellegével együtt.
2020. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Meguntam.
2020. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a fontos, hogy ha a véletlen úgy hozza akkor ne menj el a lehetőség mellett. Mutass eleget magadból, legyél elég valódi, hogy észrevehesse, ha van itt valami neki.
2020. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A hobbim kapcsán próbálok új embereket megismerni. Eddig nem sok sikerrel jártam,de még meglátom. Ha meg nem akkor sehol. Maradok egyedül.
2020. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehol, kb azért, amit a #3 leírt...

Egyszerűen senki sem akar velem egy szót sem beszélgetni. A családtól is elszigetelődtem, egyszerűen nem érdeklem őket.


F

2020. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval így lényegesen kevés esély van a partalalasra, csak a net marad ilyenkor.
2020. máj. 24. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
#8 kevés az esély, de az pont elég. az a fontosabb hogy vedd észre amikor az eljön. ja ott az a valaki de nem mutatsz semmit magadból, valami valódit akkor hiába lesz az is.
2020. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, úgy általában írsz ismerkedésről vagy párkeresésről van szó.

Egy kis nosztalgia: Én kisgyerekes anyukaként, férjem városába költözés után éreztem magam nagyon-nagyon egyedül. Ő reggel elment , estefelé jött haza. Persze a gyerek édes, aranyos volt de hiányzott a felnőtt társaság. Ma már mosolyogva gondolok vissza a vadászataimra. - Telefon, régi ismerősök barátok, szüleim. - Játszótér, ha volt rá lehetőség homokozóban vagy padon szóba elegyedtem a közelben lévő anyukával, mamával. - Itthon: régi társasházban laktunk. Megláttam a szomszéd idős nénit söprögetni, már szaladtam is ki hozzá.... Volt olyan is, hogy ablakból láttam a játszótéren megismert anyukát. Gyorsan összekaptam magunkat, a tömböt megkerülve szembe mentem vele. Azért,hogy válthassak vele pár mondatot. Aztán persze kezdeményeztem is sokszor, hogy egy időpontba vigyük levegőzni a gyereket. Ha maradtam volna csak szolidan magamban a kutya nem akart volna velem ismerkedni. Hiszen a többségnek eleve adott. Farkastörvény aki egyedül van az egyedül is marad ha nem tesz erőfeszítéseket a magány ellen. Sok szerencsét.

2020. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!