Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek a gördeszkás férfiakról?

Figyelt kérdés
Ha például kiderül hogy az egyik legnagyobb hobbija a gördeszkázás közel 30 évesen?

2020. máj. 18. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy paradoxon. A férfiak nem gördeszkáznak. A fiúk igen, de ők meg nem férfiak.
2020. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd hogy miért gondolod így?
2020. máj. 18. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanazt, amit akkor gondolnék, ha bélyegeket gyűjtene. Van egy hobbija, tök jó, amíg nem várja el, hogy órákat ücsörögjek a parkban, amíg ő gördeszkázik, addig egészségére! Nem nézem le, nem gondolnám, hogy infantilis, de a világon semmi pluszt sem jelentene.
2020. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Tiniként menőnek tartottam és vonzott a dolog. Azóta felnőttem, már semleges, de inkább zavarna, ha még mindig gördeszkázna, túl sok srácot láttam így-úgy begipszelt végtagokkal anno a parkokban.
2020. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő , és a srácról akivel ezidáig ismerkedtem kiderült hogy gördeszkázik és őszintén szólva zavar. Nem tudom megfogalmazni miért , de azóta komolytalanabbnak tartom, pedig tudom hogy nem függ össze. Gondoltam hátha más is így érez (:D) és meg tudja fogalmazni miért van ez
2020. máj. 18. 20:06
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, hogy hapsiként hozzászólok, de úgy látom, nem tolonganak a csajok a kérdésednél...


Egy tanács: ismerkedéskor ne ezzel nyiss! Miért? Mert a nők gáznak érzik, ha 30 évesen ezt tartod a legfontosabbnak, amit fel tudsz mutatni magadról. Ezzel a 14-16 évesek szoktak menőzni, nem a meglett férfiak. Ha rögtön ezt említed, vagy ezzel akarsz csajozni, akkor azt hiszik, hogy ezen kívül semmire sem vitted az életben. A többségük ezt egy olyan hobbinak tartja, ami még a középsulis csitriknél menő volt valamikor a '90-es években és a 2000-es évek elején, de kinőttek belőle.

Lásd az első válaszolót, ő is inkább gyerekesnek tartja, nem pedig egy férfias valaminek. Ettől függetlenül szerintem csináld bátran, ha ez a legnagyobb hobbid, ha más téren rendben vagy, akkor lehet, hogy pár csaj még "cukinak" is fogja tartani. De ismétlem, szerintem ezt az infót inkább az ismerkedés későbbi részére tartogasd.


32F

2020. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Amíg írtam a válaszom, közben jött a kommented, hogy te vagy a nő, sorry :D
2020. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi 6os/7es :D Alapvetően nem kezdte ezzel a srác egyébként, most is csak megemlítette hogy elmegy deszkázni és akkor kezdtem el kérdezgetni erről.Szóval nem úgy hozta fel, hogy menőzni akarna.

Csak valamiért nekem fura, kevés közel 30 éves férfit láttam eddigi életemben deszkázni

2020. máj. 18. 20:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Talán emiatt gondolom kevésbé férfiasnak
2020. máj. 18. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Sosem láttam még 30 éves gördeszkást,ehhez már a húszévesek is túlkorosak kissé.
2020. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!