Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy egy pasi azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy pasi azért nem tud becsajozni mert nemtud beszélgetni nőkkel?

Figyelt kérdés

Szerintem csúnya nemvagyok, nem is verekedek meg hasonlóak sőt még se cigi se alkohol. Tudok vezetni és dolgozok is. Barátaim voltak de már azok sincsenek mert nem tetszett nekik hogy nem járok velük partizgatni hívosgattak és beleuntak.

Társkeresőn meg azért nemtudok ismerkedni mert kb 10-20 mondat után nemtudok miről beszélni egy nővel.

Van valami esélyem vagy nyugodjak bele hogy nekem max a prostik maradnak (eddig még nem voltam és 29 vagyok, szűz).



2020. máj. 17. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, eléggé befeszültnek tűntek páran, abból gyanítottam, hogy zavarban vannak. De lehet, hogy csak szimplán autisták vagy szociális fóbiások, felőlem
2020. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
50%

#10:

1. Darebee-n szerintem találsz kimondottan lábszétszaggatós workoutokat is, amiket otthon is tudsz végezni, csekkold le. Pont a napokban futottam át a honlapot, de iszonyat mennyiségű anyag található rajta, szóval naivan belefogtam, hogy negyed óra alatt leszedek onnan mindent, de felejtős. Pár napot bele kell áldozzak annak tanulmányozásába.

2. Hát(tal nem kezdünk mondatot) ahhoz képest, hogy állításod szerint látszik az alakodon ez-az, mégse törtetnek érted a kandúrok. Hogyhogy ennyiben marad? Azért azt valljuk be, hogy a valóban patent csajokért kezüket-lábukat mártanák savba a kis korodbeli, feltüzelt kancicák.

3. "... 10 perc néma csend..." Tíz percből problémát kreálsz? Ez most komoly? Jó, sorry, olvasom tovább, szerintem te agyhalottakkal társalogsz.

2020. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem érted... Mindegy, majd akinek szüksége van rá, talán felfogja. :D
2020. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1: nem odavetett válasz kell, hanem kellemes társalgás. Ha annyira az edzés érdekelne, feltenném a kérdést a megfelelő fórumon, de ha már idegenekkel beszélek, jó az ő véleményüket kikérni, esetleg saját tapasztalatra alapozva

2: lehet, hogy nem törtetnek utánam, viszont már azt a sok kéretlen facebook, insta meg mindenféle nem társkeresős csesztetést is rohadtul unom, amit kapok (úgy, hogy azotvan is párom). Tinderen meg körültekintően húztam jobbra embereket és általában az intellektusuk meg a fantáziátlanságuk miatt repültek is rövid úton. Szóval én elhiszem, hogy sokan tepernek értem, de inkább a szemetet hordja össze a szél, nem azt, akinek az intellektusából kitelik valami, ami mellett én is jól érzem magam. A párommal éjszakákon át beszélgettünk, azért mentem el vele randira is. Nem sok ilyen ember volt abból az 1-2 ezer matchből... És hiába akar valaki, ha nem tud, mert agyilag ott tart, hogy mizu, mesélj valamit vagy gyere át dugni.


3: nem a tíz percen akadtam fenn, hanem azon, hogy utána sem volt képes semmi konstruktívat hozzátenni vagy észrevenni magát, hogy gáz, amit csinál, nem kommunikáció.

2020. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk azért ne ítéljük el a kérdezőt, mert nem jár bulizni, én sem járok, mert eü okokból nem ihatok, és ezt általában hűszadjára sem értik meg az emberek... Elég kínos szitukba kevert ez
2020. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!