Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért akarnak hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak hosszú ideig várni az első szexig, annak ellenére, hogy fontos nekik?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk hónapokon át és jobb esetben csak az első után kezdenek el elégedetlenkedni, hogy mi nem jó és mennyire ügyetlen vagyok. Legtöbbször a másodikig már el sem jutunk, aztán pár hónapnyi keresés és ismét ismerkedés és így tovább.
2020. máj. 17. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kérdés alapján azt írtam volna, nehogy könnyűvérűnek nézzék

viszont a magyarázat alapján, valamit nagyon rosszul csinálsz az ágyban

2020. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy mi a hosszú idő, 1-2 hónap szerintem nem az. Aki komoly kapcsolatban gondolkodik, az szeretné előbb megismerni a másikat valamennyire, mielőtt ágyba bújik vele. Kefélni mindenki tud.
2020. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14:03 : Lehetséges, de éves 2, max. 3 alkalomból nem is nagyon tudok hozzászokni, hogyan kellene.
2020. máj. 17. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van évi két szex, annak akkor semmi köze a kérdéshez. Az első szexig azért várunk, hogy megismerjük a partnert és biztosak legyünk benne, hogy jó választás. De az első szex után normális esetben nagyon nem akarunk várni, jöhet a második menet azonnal.
2020. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarják elsietni. Kérdezd meg őket utólag, hogy mi volt benne olyan rossz.


Egyébként meg nem mindenki akar várni az első szexig.

2020. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég sok (lelki) sérüléstől meg lehet menekülni, ha vár az ember. Nekem volt olyan eset, hogy utólag egyáltalán nem bántam meg, hogy nem feküdtem le valakivel 1-2 hónap után.
2020. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!