Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mi az amire a spórolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi az amire a spórolás ellenére is megvesztek magatoknak bár nem lenne fontos?

Figyelt kérdés
Es mennyit tudtok kb eltenni havonta?
2019. ápr. 29. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaja. Azon nem spórolok, ha finomat akarok enni, akkor finomat eszek :D
2019. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Havonta 5-600 ezret tudok eltenni, ez kb. a fizetésem fele. Amit szeretnék, azt többnyire megveszem.
2019. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ezt úgy értem, hogy nekem nagyon fontos a változatos, minőségi étrend és arra nem sajnálom a pénzt(első voltam).
2019. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kaja. Zöldség, gyümölcs, minőségi ételek - kaján nem tudok spórolni.
2019. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek bármi. Jó, nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy a tízezres cuccokat kapják hetente, az nem is pénzben, hanem elvben nem férne bele nálunk, de ha látok egy cuki ruhát vagy kisebb játékot, nem hezitálok sokat.
2019. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén élelmiszer. Jelenleg egy fizuból vagyunk, mert tanulok, magamra nem is igazán költök emiatt, de az ételre nem sajnálom (mondjuk mindig főzök, tehát ez is spórolás valahol, de megveszem, amit megennénk).

Összeget nem írok, mennyit, a bevétel 1/6-át körülbelül.

2019. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Viccesek vagytok, hogy lepontoztok, csak mert többet keresek nálatok. Frusztrált idióták.
2019. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén kaja. Egészségesen étkezem normál határokon belül. Kulturális programok, nyaralás. Alapvetoen nem szórom a pénzt, de nem is fillereskedem.

250-300 ezret tudok felretenni havonta.

2019. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a véleményem,hogy a kaján nem szabad spórolni. Ezzel szemben tudjuk,hogy pontosan azon lehet a legjobban, mármint aki spórolni akar és átlagfizetésből él.


Pl. már a pékárun is, amiből tudjuk,hogy a teljes kiőrlésű/magvas jóval drágább mint a sima lisztből készült.

A zöldségféléknél is óriásiak az árkülönbségek, a hazai/külföldi termékek között, és persze az is számít,hogy hol vásároljuk.


Megnézem miből mennyit veszek, mindig fáj a szívem ha élelmiszer a kukában landol.


Ennek ellenére még mindig jobban kijövünk ha egészségesebben táplálkozunk mintha méregdrága vitaminokat szedünk.


De én pl. ezt is szoktam..A vitaminok összetételét megnézem, és nem mindig a /x-os áron kínált termék a jobb, hatékonyabb.


Nem lenne fontos az,hogy szépségápolási cikknél a minőségi drágábbat vegyem, de ha az vált be, hát megveszem. Nem lenne fontos havonta a körmöst felkeresnem, de megteszem,ahogy a fodrászt is.


És persze igen, a gyerekem vonatkozásában kevésbé vagyok meggondolt. Neki jöhet a márkásabb ruha, míg magam vonatkozásában pl. azon spórolok.

2019. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Kaja nálunk is, de én a nyaraláson, élményeken sem szeretek (a férjem szerint nem is tudok :D ) spórolni. Nem sajnálom a pénzt olyasmire, ami maradandó emléket, különleges élményeket ad nekünk, így néha bevállalom a drágább utazást a minőségibb programot, hasonlókat.


Olyan 7-800 ezret rakunk félre havonta, ha igazán spórolós üzemmódba kapcsolunk. Átlagos hónapokban csak 4-500 körül.

2019. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!