Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján nekem sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján nekem sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Szeretnék kapcsolatot, meg szerintem ez lenne a normális. De én alkalmatlannak érzem magam ehhez az egészhez. Saját neműekkel sem tudok barátkozni, soha nem is voltak barátaim. Egy párkapcsolat még elképzelhetetlenebb nekem. Nem tudom hogyan kell ismerkedni lányokkal, meg nem is tudnék hol ismerkedni, neten kívül. Úgy érzem nem tudok ismerkedni, és kapcsolatot kialakítani, pedig szeretnék barátnőt, nem egyedül akarok élni mindig. Sosem volt még barátnőm, de nekem annyira nagy dolog lenne az ha lenne. De másoknak meg ez teljesen természetes, és könnyen össze tudnak ismerkedni, emiatt elég bénának érzem magam.

Borzalmas érzés az hogy nem tudok mit csinálni hogy legyen, ahogy telik az idő egyre kisebb esélyt látok arra hogy barátnőt találjak. Pedig nagyon vágynék a szeretetre.


2020. máj. 16. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Na, ha befejezted végre az önsajnáltatást, a sírást, a negatív és pesszimista felfogást, akkor növeszthetnél t..köt, és el kezdhetnél végre gyakorolni. A sült galamb nem fog csak úgy bele repülni a szádba.

Ha valamit akarsz, azért tenned is kell!

A síráson kívül eddig mit tettél?

2020. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? És miért érzed alkalmatlannak magad? Nem mersz megszólalni, nincs mit mondanod, nem érdekel senki?
2020. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Ezek alapján nem.

Ez csak nyifi-nyafi. Ez taszító.


Ha akarsz emberi kapcsolatokat, akkor vonzóvá kell válnod.

Tanuld meg!

Első benyomás című könyv.

2020. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Osztály- vagy iskolatársnőid közül senki sem tetszett? Vedd fel vele a kapcsolatot. Nem biztos, sőt kicsi a valószínűsége, hogy az első megszólított máris a nyakadba borul, de hát, ezért kell ismerkedni.

Ha már dolgozol, akkor nincs ott egy szimpatikus kolléganő? Figyeld meg a többi srácot, hogyan közelítenek a lányokhoz, hogyan alakítanak ki kapcsolatot. Kövesd őket.

2020. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Próbáld meg megfogalmazni magadnak, hogy mit vársz egy kapcsolattól.

Szerintem az sokat segít.

Lehet általánosságokat mondani, de valahogy mégis úgy érzem, hogy nekem is minden életszakaszban más más volt a fontos.

Végül arra jutottam, hogy az érzelmi, anyagi biztonság egy szórakoztató társ mellett a fontos.

Érzelmileg az,hogy nekem fontos, hogy ne az legyen a vezér gondolat a fejemben, hogy vajon hol és kivel mit csinálhat a párom, tehát tudjak benne bízni.

Az anyagi biztonság nekem azt jelenti hogy legalább hasonló szintem legyünk. Legyen egy igény a sajátra, a fenntartására és hogy mindketten lássuk mi a fontossági sorrend.

A szórakoztató pedig az, hogy legyen közös szórakozásunk, bármi amit jó együtt csinálni.

Az nem baj ha nem minden dolog közös. Vannak akik igénylik a régi barátokat vagy olyan hobbi amit én nem akarnék..

Csak ne essen nehezemre, ha a másik menne én meg nem..és tudjam elfoglalni egyedül is magam.

Nem tudom ez így érthető e?


Fontos hogy ismerd az igényeidet.

Olyan mint a szex..

Egy többéves kapcsolatban ha nem működik jól akkor nehéz megbeszélni, mert nem alakult ki ez a fajta könnyed kommunikáció.

Ugyanez az élet minden területén igaz.

Legyen elképzelésed hogy milyen végeredményt szeretnél és tegyél érte.

A majd lesz valami az küzdelmes, fájdalmas és időrabló.

2020. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél pszichológushoz, mert sajnálatból senki sem fog veled kapcsolatba kezdeni, kérdező, itt sem. Elmúltak már azok az idők, kb. 60-70 éve.
2020. máj. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!