Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Max hány kilométere érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Max hány kilométere érdemes nőt keresni tinderen?

Figyelt kérdés

30km re van állítva kis faluban lakom csak tömegközlekedésel tudok eljutni valahova.

Nyilván 4 órát utazni egy találkozásra nem valami ki vitelezhető hosszú távon.


2020. máj. 14. 22:12
 1/8 anonim válasza:
84%
Nekem az a tapasztalatom, hogy minél messzebb állítod, annál jobb emberekbe botlassz bele
2020. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz akkor minél közelebb, hogy el is tudj menni egy randira. Nincs értelme 200+ km-re rakni mivel ha matcheltek, netán még kedvelitek is egymást akkor se fogsz nagyon 200+ kilómétert utazni...:D
2020. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ti hány órát/mennyi kilométert valalnatok be maximum?
2020. máj. 14. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van lehetőségem autóval közlekedni így 30-35t ami kényelmesen megtehető távolság viszonylag gyorsan is.
2020. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mind a két komolyabb kapcsolatomban a másik fél 80-90km-re lakott. Egy darabig jó volt, áthidalható volt a távolság, de most már biztos nem vállalnám be. Maximum én is 30 km-ig. Semmi értelme. Jó esetben is kocsival vagy busszal utaztam én vagy a másik 1,5-2 órát. Érkezés után kicsit le kellett pihenni mert fáradtak voltunk. Nem beszélve arról hogy az utazás is költségekkel jár stb. Á, biztos nem kezdeném előről az egészet.


Ha elfoglaltabbak voltunk akkor volt hogy csak egyszer láttuk egymást egy héten pár órára. Jó nyilván az sem jó ha egymás seggében vagyunk állandóan, de nincs meg annak a lehetősége hétköznap hogy bármikor találkozunk.


Szerintem ezt annak érdemes bevállalnia, aki rugalmas, könnyen vált lakóhelyet, odaköltözik a másikhoz. Ha egyik fél sem akar messzire költözni a lakhelyétől akkor szoktak ezek a kapcsolatok is véget érni.

2020. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van autóm és a tömegközlekedés se rossz errefelé. Szóval 60-70km-re szoktam állítani. Nekem nem probléma, ha 1 órás a vonatút. Legalább tudok közben gondolkodni. Szerintem kifejezetten pozitív is ez a távolság. Ha nem jön össze a dolog, legalább nem látom többet. Ha össze is jön, akkor is hétvégente tudunk találkozni.
2020. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én pasit keresek, de én is 60-70km-t nézek.. Annyit kényelmes levezetni is (bár nyilván attól függ, hogy milyenek az útviszonyok) és tömegközlekedésben sem feltétlen vészes...
2020. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 helloka 😂
2020. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!