Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rekedek meg egy szinten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rekedek meg egy szinten?

Figyelt kérdés

Miért kerülök mindig ugyanabba a helyzetbe mindig? Elkezdek beszélgetni egy férfival online és nem hívnak el találkozni, mire jó ez, hogy hónapokig beszélgessünk? 😃 erre azt válaszolja mindenki, hogy biztos egy szemet, szórakozik, de mindegyik, akivel elkezdek ismerkedni? Egyszerűen nem értem, velem van a baj? Ha meg “unalmas” vagyok, akkor miért beszélgetünk továbbra is ?

Kezdek tanácstalan lenni.... ennyire nehezére esik a férfiaknak elhivni egy lányt találkozni?


2020. máj. 14. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy te viszed rosszul a beszélgetést (túl passzív vagy, túl erőltetett, túl unalmas), vagy olyan srácokkal beszélgetsz, akik eleve nem is akarnának tőled többet.
2020. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nincs bátorsága hozzá, fél a kudarctól/csalódástól. Kényelmesebb és biztonságosabb a képernyőn keresztül. :)
2020. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minek ismerkedsz neten? Ot sok lúzer, csóró gyerek van, akik összefossák magukat a gondolattól, hogy élőben odamenjenek egy nőhöz.

Taszítja őket a suna szag.

2020. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, ahhoz is különleges kepessegem van, hogy olyan pasikat vonzzak be, akik nem akarnak semmit
2020. máj. 14. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon furcsa. Én akikkel Tinderen beszélgettem, azok mindig hamar elhívtak, max. 1-2 hét után, de olyan is volt, aki 1-2 nap után.

Én arra tippelek, hogy lehet, hogy esetleg túl visszafogott lehetsz, lehet, hogy nem érzik úgy, hogy belemennél. De sajnos az is előfordulhat, hogy tényleg csak beszélgetni akarnak, én is futottam bele egyszer olyanba, aki megmondta, hogy csak azért van fent (közben esélyes, hogy volt valakije).

2020. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez az érdekes nekem is, ha egy férfit erdekled, akkor elhiv találkozni...
2020. máj. 14. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
De miért beszélgetsz bárkivel is hónapokig? Ha 2-3 hét alatt nincs találkozás, akkor ne írj neki többet. De te is felvetheted egyébként, mondjuk ahol neked kell mondogatni, hogy találkozzatok, az egy töketlen féleszű lehet. Minek pazarolsz ennyi időt rájuk?
2020. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A karanten miatt nem találkoztunk eddig.
2020. máj. 14. 13:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor megválaszoltad a saját kérdésedet. Akkor sem normális hónapokig csak beszélgetni, nyilván megunja mindenki.
2020. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor én hívjam el találkozni?
2020. máj. 14. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!