Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért kérdeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért kérdeznek ilyet a férfiak?

Figyelt kérdés

Már sok férfi feltette társkeresőn a következő kérdédeket: Milyenek voltak az előző kapcsolataim? Hány barátom volt? Mit várok egy párkapcsolattól? Milyen párkapcsolati tapasztalataim vannak?

Nekem nagyon furcsa, hogy ilyen kérdések felmerülnek. Az előző kapcsolatokhoz szerintem senkinek semmi köze. Majd ha ott tart a kapcsolatunk és jónak látom, akkor beszélhetünk erről, de idegenekkel semmiképpen nem fogok. Mivel kiírom, hogy komoly kapcsolatra vágyom, így nem értem miért kérdés, hogy mit várok egy kapcsolattól. Persze elkezdhetem sorolni, hogy mit szeretek egy férfiben, akarok-e házasodni vagy gyereket szülni, de ezt is komolyan online már az első levélben meg kell kérdezni? Mi értelme van ezeknek a kérdéseknek?


2020. máj. 9. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Bírom mikor ti nők akarjátok megszabni már azt is, hogy mit kérdezhetünk meg ismerkedéskor...

De tudod mit? Akkor kezdeményezz te, kérdezz te , vidd a beszélgetést te, add elő te magad hogy milyen érdekes vagy...stb...

2020. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

Mert:

- minél több volt a partnereid száma, annál kevesebbet érsz mint nő.

- mire számíthat veled kapcsolatban.

- rafinált vagy-e annyira, hogy meglopd (lehúzd) anyagilag a másikat.


Jogos kérdések, sok ilyen van ám...

2020. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Imádom, amikor egy nő ilyet számon kér.

Ha szijamizu, mi a kedvenc színed, milyen zenét hallgatsz, akkor az a baj, hogy unalmasan, klisésen kérdez a srác.

Ha viszont ilyen, párkapcsolati szempontból vitán felül releváns kérdéseket tesz fel (számít, hogy miért mentél szét az előző pasiddal, például), akkor pedig "ne vallasson idegen".


Ha nem kérdez, soha nem is lesz belőle ismerős.


Mert mi másról beszéljen még?

Azt ne várd el, hogy arról meséljen, hogy a sógornője milyen hajat vágatott, vagy hogy az unokaöccse mit mondott az oviban, mert egyiket sem ismered, és fogalmad sem lesz, kihez kösd a dolgokat.


A legtöbb nő elvárja a kreatív és szórakoztató kommunikációt, és felrójja, ha nincs meg, de végig passzív marad általában, és egy-egy szóban ír csak vissza, egyszemélyben a férfi tartja életben a kommunikációt.


Kíváncsi lennék, a másik oldalon, ha nem lenne pusztán annyi az érdeklődéshez, hogy hüvelyetek van, miként tudnátok _ti_ felépíteni egy másik fél által érdekesnek ítélt beszélgetést.

Elvárjátok, de másik szereplőként nem nagyon vesztek benne részt általában. Nem is vagytok ezért igazán hibásak - sosem kellett tennetek valamit ebben, nem voltatok olyan helyzetben, hogy elsajátítátok ezt a képességet.

2020. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
Egy a tanulsag: kerdezo, ne legyel oszinte ezekkel az onbizalomhianyos kisfiukkal, mint latod, nem eri meg. Beijednek.
2020. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Egy idősebb "jó nő" olyan, mint a régi prémium autók: jóságot, élményt már alig nyújt, de az igényei továbbra is prémium igények...
2020. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
Én nő vagyok, de én sem szeretem ezeket a kérdéseket. Nem, nem azért mert ahogy itt fogalmaztak "sokat voltam használva" csak egyszerűen szerintem nem ezzel kell kezdeni az ismerkedést. Akkor jobban fog kedvelni ha 2 exem volt nem 4? Szebbnek és inteligensebbnek tűnök, ha csak 3 barátom volt nem 7? Szerintem semmit sem kellene befolyásolnia a számoknak. Az a lényeg, hogy az illető a kettőnk közös kapcsolatától mit vár, mit akar belevinni és a kialakulóban lévő kapcsolatra kellene fókuszálni és nem arra, hogy mi volt a múltban. Nagyon sokan elkövetik ezt a hibát és nemcsak párkapcsolatban, hogy állandóan a múltat emlegetik. Az már elmúlt, lezárult, kész, vége nem értem miért kell firtatni állandóan. A jelenben kell élni és azt nézni, hogy a személy itt és most hogyan viselkedik, gondolkodik velem kapcsolatban. Ha velem most normálisan viselkedik és hűséges hozzám, akkor mit számít, hogy a Marit meg a Julcsit meghúzta 8 évvel ezelőtt? Most velem van, hozzám hűséges és ez a lényeg.
2020. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%

Én nőként teljes mértékben megértem ezeket a kérdéseket. Komolyan érdeklődik, nem csak d*gni akar, ezért felméri a helyzetet. Tovább léptél már az exen vagy még összejártok,tartod vele a kapcoslatot? Ezek mind lényeges kérdések.

Nem egy csajt ismerek, aki összejár az exével vagy éppen az exe által adott lakásban lakik (azzal a kikötéssel, hogy pasi nem költözhet oda be..) . Azért ismerkedés előtt jó lenne látni, hogy a csaj egy aranyásó és soha nem tudsz vele összeköltözni, mert neki az exe által alárakott lakás fontosabb.

Örülj neki, hogy nem egyből meztelen képet kérnek, meg a szia mizu milyen volt a hétvégéd sablonnal jönnek. Ne legyél elégedetlen.

Kinek mondja el,hoyg te ezért meg azért szakítottál az exeddel? Ha nem jön össze a dolog, akkor a nevedre sem fog emlékezni, nem hogy a korábbi kapcsolataidra...

2020. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MolotovPunk ***** válasza:
A sok kérdés jelentheti azt is,hogy azok a férfiak tényleg komoly kapcsolatot keresnek és nem csak dugni akarnak egyet.Így érdeklődnek.Mivel sokan a múltban ragadnak és siratják az (ex-barátjukat)így részben lehetnek jogosak hasonló kérdések.Persze azt elhiszem,hogy egy idő után unalmasak ezek a kérdések,de ha unod,akkor kezdeményezz te a pasiknál hasonló kérdésekkel.Mellesleg nem a 60-as években élünk,hogy csak a férfi kezdeményezhet,vagy kérdezhet.Nő is kérdezhet vissza és kezdeményezhet is.
2020. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!