Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért kérdeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért kérdeznek ilyet a férfiak?

Figyelt kérdés

Már sok férfi feltette társkeresőn a következő kérdédeket: Milyenek voltak az előző kapcsolataim? Hány barátom volt? Mit várok egy párkapcsolattól? Milyen párkapcsolati tapasztalataim vannak?

Nekem nagyon furcsa, hogy ilyen kérdések felmerülnek. Az előző kapcsolatokhoz szerintem senkinek semmi köze. Majd ha ott tart a kapcsolatunk és jónak látom, akkor beszélhetünk erről, de idegenekkel semmiképpen nem fogok. Mivel kiírom, hogy komoly kapcsolatra vágyom, így nem értem miért kérdés, hogy mit várok egy kapcsolattól. Persze elkezdhetem sorolni, hogy mit szeretek egy férfiben, akarok-e házasodni vagy gyereket szülni, de ezt is komolyan online már az első levélben meg kell kérdezni? Mi értelme van ezeknek a kérdéseknek?


2020. máj. 9. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert a legtöbb pali fosik a tapasztalt nőktől. Ennek oka, hogy tudják, hogy bénák a szexben, nem telik egy normális életre, és félnek attól is, ha egy nő tervez a jövőre, azaz gyerek, gyűrű, lakáshitel,...
2020. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Tudni akarják hogy sokat utaztál-e a körhintán és hogy mire számíthatnak tőled. Ki akarná hogy a facebookod tele legyen 25 exeddel akikkel napi szinten írogatsz meg találkozol. Ez egy teljesen normális kérdés amin úgy tűnik hogy te egyből fent is akadsz, ergó nem téged keresnek.
2020. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Mert komoly kapcsolatot akarnak.

Ha csak dugnának, akkor mindegy, hogy milyen traumákat hordozol esetleg és milyen terveid vannak. Akkor elég, ha fehérneműs képet küldesz, mindegy mit hordozol magadban.

2020. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk ilyet nem tettem még fel.

Azt megszoktam kérdezni én is, hogy mi volt a baj?

2020. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
#2 +1. Én nem akarnék egy párkapcsolati téren sokat használt, tudatlan nővel összejönni. Azért kérdezünk ilyeneket, mert látni szeretnénk, hogy érdemes-e energiát, időt, ölni az ismerkedésbe, vagy szokásosan csak egy ostoba nővel van dolgunk?! Fel szeretnénk mérni a hölgy érzelmi és racionális intelligenciáját.
2020. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És ezek a kérdések ebben hogy segítenek? Mit tudtok leszűrni abból,hogy egy,három, vagy öt exem volt? Vagy hogy ha azt mondom, hogy szeretem, ha egy férfi romantikus, akkor romantikus leszel csak azért, mert én azt akarom? Nincsenek ilyen sémák. Egészben nézem az embert. Lehet, hogy az exem extrovertált volt és szeretett siklóernyőzni, de ez nem jelenti azt, hogy az extrovertált és extrém érdeklődésű férfiak jönnek csak be. Ha valaki igazán meg akar ismerni, akkor ezek a felszínes és semmitmondó kérdések nem segítenek.
2020. máj. 9. 18:40
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Tehát ha valakinek azonnal ilyen szinten a magánéletében vájkálok, akkor még én leszek a jófej. Ja, bocsi, mégsem... Én nő vagyok, ezt csak nektek lehet.
2020. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "önvédelem".


Mielőtt még elindulna valami komoly dolog, szeretném azért tudni, hogy elődöm teljesen le van e zárva.


Én jártam már úgy, hogy fülig szerelmes lettem. Aztán megjelent az ex, és kis gondolkodás, huzavona stb. után közölték velem, nehari, jó fej vagy, stb. maszlag szöveg, de mégegyszer megpróbálom az exemmel.

Majdnem belepusztultam, heteken keresztül magam alatt voltam.

Most már én is tapintatosan ugyan, de rákérdezek mi volt a gond, le van e zárva. Úgyis az lesz a válasz, persze le van zárva, mert egy gyökér stb. de ahogy beszélgettek róla, azért le lehet szűrni a valóságot.

2020. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Azért, mert nem akarunk egy sokak által használt nőt komoly kapcsolatra.


Minél kevesebb pasija volt, annál jobb. Ez ilyen ösztön. Pszichológia. Nem akarunk a sokadik lenni. Egyszerűen NEM. Ha már huszonötödik pasija vagyunk egy nőnek, akkor már nem érezzük azt, hogy ő a miénk lenne, hogy tényleg értéket kapunk a nőtől.


Mi férfiak azt szeretjük, ha egy nőnek kevés kapcsolata volt. Sokkal de SOKKAL előnyösebb, ha egy nőnek mondjuk 5 évig volt 1 kapcsolata, mintha 1 év alatt 5.


Nem tetszik? Nem kell elfogadni. Keress olyan férfit, akit nem érdekel a múltad.


(Hasonlat: Ha autót veszünk is tudni akarjuk, hány tulaja volt eddig. Mert minél több tulaja volt, annál nagyobb a valószínűsége, hogy az autó nem jó állapotú. Nőknél hasonlóan. Ha már tíz exe volt, akkor valószínűleg tele van csalódással, érzelmileg kiégett, és nem fogunk tudni vele normális kapcsolatot építeni. Plusz nem is akarunk a sokadik lenni.)


Ja meg igen, mondjátok itt, hogy biztos félünk a nők elvárásaitól. Megcáfolnám: nem félünk.

De nem akarunk mi versenyezni sem! Mi egy kapcsolatban a stabilitást, a nyugalmat keressük. Nem akarunk folyamatosan versenyezni az elődökkel. Plusz nekünk férfiaknak nincs elszállva az egónk. Valószínű, hogyha a nőnek mondjuk 10 pasija volt korábban, akkor nem mi leszünk a legjóképűbbek, a leggazdagabbak, a legvagányabbak, a legbefolyásosabbak, a leghosszabb farkúak, a legjobb lepedőakrobaták, vagy a a legkigyúrtabbak.


De nincs is ezzel semmi baj, hát nyilván nem lehetünk mi mindenben a legjobbak! Csakhogy mi ezt el tudjuk fogadni. És a nőktől sem várjuk el, hogy a legjobbak legyenek mindenben.


Csak semmi kedvünk állandóan versenyezni az élet azon területén, ami elvileg a stabilitásról kellene szóljon.

2020. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Tisztában kell lennem azzal, hogy hová tehetem magam a ranglétrán. Konkrétan nem kérdezek rá sose senkinél, hanem apró morzsákból összeállítom a teljes képet. Így nyilván mérlegelhetek, hogy lehet-e folytatása a dolognak annak tekintetében, hogy mik az elvárások. Ha nem teljesítem, akkor viszlát, bele se élem magam. Ennyi.
2020. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!