Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, tetsztik egy kolléganő. Egész életemben nem tudtam csajozni, valahogy mindig lefagyok😂

Gondoltam, hogy valami kamu dumával elhívom munka után, tippek?😂😂


2020. máj. 9. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért kéne kamu dumával? Valószínűleg már ő is tudja, hogy te tetszel-e neki vagy sem. Mondd hogy találkozzatok kettesben munka után mondjuk egy kávéra vagy valamire és ennyi.
2020. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkább hagyd mert miattad rólunk is azt hiszi majd h nyomorultak vagyunk. Majd elhivom én.
2020. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyesített hatalmatokból én vagyok a nyomikapitány!"

"Éljen a kapitány!"

2020. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Munka után lenne kedved beülni valahova?" Ne kamuzz, ne játszd az agyad, felnőtt ember vagy. A legjobb tanács amit adni tudok, hogy először barátkozni akarj. Ismerd meg, alakíts ki szimpátiát, hogy kollégából barát, majd barátból barátnő legyen. Ne nyomulj, csak töltsetek el kellemesen 2 órát egy kávézóban, úgy hogy magadat adod és csak beszélgettek, ismerkedtek.
2020. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak egyet tudok: ha jót akarsz a "randi" szót törölni kell a szótárból!

Egyszerűen találkozni kell, és csak akkor fog menni ha a csaj is érdeklődő, az ilyen eldől mielőtt elkezdődött volna

2020. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Elhívtam, lepattintott.

Istenem...mekkora egy balfék vagyok😂

2020. máj. 13. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lennél balfék?

Mert megpróbáltad? Akkor lennél balfék ha meg sem próbálod, te megtetted amit meg lehetett gondolom én, a többi már nem rajtad múlt

2020. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy foglalt a csaj?

Mit lehet tudni róla? Nem azért pattintott le mert foglalt?

2020. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!