Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy csak férfiakh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy csak férfiakhoz tudok vonzódni, de érzelmileg csak nők iránt tudok szerelmet érezni?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a dolog, de csak most kezdett bennem tudatosulni. Egész tinikorom alatt nem voltam szerelmes, viszont soha nem tudtam, hogy én lányként hogy is tudnám megérteni egy férfi érzéseit vagy ő az enyémeket. Aztán lettek párkapcsolataim férfiakkal, erős fellángolásokkal, amit nem neveznék szerelemnek. Lehet akkor azt hittem szerelmes voltam, de a valóságban soha nem értettük meg egymást úgy igazán, erre csak lányokkal voltam képes. Van, akire érzem, hogy nem csak nagyon jó barátnőként tekintek, viszont szexre képtelen lennék. Szexuálisan csak és kizárólag a férfiak vonzanak. Nagyon el vagyok keseredve. Úgy érzem így soha nem lehet normális párkapcsolatom.

25n


2020. máj. 8. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

"én lányként hogy is tudnám megérteni egy férfi érzéseit vagy ő az enyémeket."


Az megvan, hogy a férfiak is ugyanolyan érző emberek, mint te??

2020. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz pasikat választottál.
2020. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet.
2020. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én férfiként másképp tapasztaltam. Vagyis, hogy a "havercsajok" lelkileg nagyon is tudtak kötődni hozzám, de "csak barát" voltam és testileg semmi sem történhetett soha.
2020. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!