Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol lehet normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnék végre egy barátnőt, aki megbízható, őszinte, nem felszínes...


Én is ilyen vagyok. És hosszú távra szeretnék kapcsolatot.

Neten hol lehet ilyen barátnőt találni?


2020. máj. 8. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Bárhol a társkeresőkön például. De gondolom azért írtad ki ezt a kérdést, hátha itt rádír életed szerelme te kis csődör.
2020. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha jól nézel ki, bárhol. Ha nem nézel ki jól, akkor maximum a nagy számok törvényében bízhatsz.

Ha tetszik, ha nem, első körben mindenki felszínes. Ha külsőre nem vagy nyerő, nem fog senki sem rád sok időt szánni a neten.

2020. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
hát itt biztos nem, ez a frusztrált csúnya nők gyűjtőhelye
2020. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem itt is lehet. Nem rosszabb, mint a tinder vagy a valóság. De jobb sem.
2020. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
#4: De, ez az oldal sokkal rosszabb azoknál... :D Eleve itt arctalanul megy a dolog. Másrészt, én akárhány lánnyal beszéltem itt, akik rám írtak, mind elég problémás volt és rengeteget hazudtak. A valóságban ennél csak jobbat tapasztaltam. Facebookon is.
2020. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én egy ideig ismerkedtem itt a Gyk-n, de aztán rájöttem, hogy semmi értelme, több száz kilométerekről írtak rám, én meg nem akarok egy újabb távkapcsolatba beugrani. Akkor már inkább társkereseső
2020. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi opciók közül (ami a mi generációnknak szól), esküszöm gyakori a legjobb, mert itt elolvashatod egy adott személy véleményét fontosabb dolgokról, ergó megismered valamennyire a személyiségét és a gondolkodás módját. Már pedig ha nem csak sexet keresel, akkor ez a TOP quality ami majd összetart titeket az évek során. Mert menő azt mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de mikor elmúlik a szerelem, akkor taszítani fogják egymást és jön majd egy szomorú szakítás. Hosszú távon az számít majd, hogy mennyire vagytok egymás társai, egy társ pedig hasonlóan gondolkozik viszonylag mint te. Szóval ki is használom az alkalmat:D, ha valaki szeretne írni, írhat nyugodtan, 21/f, mérnökinfót tanulok és bármit elmondhatsz nem ítélkezek.


Tinderrel az a baj amúgy, hogy ultra felszínes és a jobban kinézőknek kedvez. A csajok a jóképű srácokat keresik, mi srácok meg minden csajt akit csak lehet húzunk jobbra:D Amivel nincs baj, de egy átlag ember ismerkedésést nagyban megnehezíti.

Nem vagyok csúnya egy átlagos srác vagyok aki személyesen nagyon jó fej és humoros (mások mondták), viszont képen egyáltalán nem nézek ki így, aki csak fotón lát elsőnek az el se hinné hogy milyen vagyok. Arról nem is beszélve, hogy mindig vidám vagyok, nevetek, mosolygok, viszont ha képet kell csinálni akkor képtelen vagyok normálisan mosolyogni és olyan mintha csak néznék magam elé.

Szóval a tinder szívás ha nem megnyerő a külsőd azonnal. Ha netán valakivel match-elsz, akkor meg ott jön a következő probléma, hogy te nála a 10. leszel a listán a lehetséges jelöltek közül és valahogy megkéne győzni CHAT-en pár mondat után, hogy megéri veled tovább ismerkedni. Szóval ha írásban nem kommunikálsz elég megnyerően, akkor megint csak buktad az egész dolgot. Ha netán még is elkezdtek beszélgetni, az esély arra hogy összeilletek igen kicsi.


És az a baj, hogy tinderen kívül nincs más opció. Más társkereső nem a mi generációnknak szól, ami meg igen, az szintén ugyan ilyen felszines.

2020. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neten mindenki felszines. Az elso benyomas, jo kulso fontos mivel neten ezt tudod csak prezentalni. Ha a foto nem oke, ha a kulso nem oke, neten nincs eselyed. Es meg egy aprosag. Nem baratnot talalhatsz hanem egy not aki a baratnod lehet idovel.
2020. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is szeretnék. Már nagyon kanos vagyok és unom a recskázást!
2020. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A neten rengeteg lehetőség van
2020. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!