Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haver nők körbefogtak amiatt mert hogy kikezdtem velük és ez sértő rájuk nézve?

Figyelt kérdés

Van/volt 5 nő barátom. 23 évesek vagyunk, a középiskolában lettünk jóban. Én csajt a saját portámon keresek. Ők mind 175+ magasak, szépek, stb. Én egy 165 alacsony, ronda arcú férfi vagyok, átlagos mindennel. Soha nem próbálkoztam be náluk, de tényleg! A legszemélyesebb dolog az volt, amikor meghalt a nagypapám és az egyiküket megkértem hogy jöjjön át beszélgetni. De nem másra gondoltam! Amúgy soha nem tettem kétértelmű dolgot.

Március elején egyszer egyikük elhívott magához. Ott voltak mind és körbefogtak! Nekem estek szóban, hogy én kikezdtem mindegyikükkel és el akarom őket csábítani és ez mennyire sértő rájuk nézve, sértem a nőiességüket. Az egyikük mondta, hogy én pontosan tudom, hogy önértékelési gondjai vannak és még jobban beletapostam a földbe azzal hogy ki akartam kezdeni vele, ami miatt még selejtebbnek érezte magát. Másikuk is mondta, hogy rájött, hogy én azért barátkozok mert azt hiszem hogy évek után ha nem talál mást akkor lehet esélyem nála és majd rám fanyalodik.

Teljesen nekem estek! Nem értem honnan szedték ezeket, szerintem egymás fejét beszélték tele. Majd pont én akinek nője sincs fog egyszerre szédíteni 5 gyönyörű nőt és ötféle taktikát bevetni és követni évekig. Előjött az eset is amikor nagypapám miatt áthívtam egyiküket. A többi mondta, hogy én így akartam benne szánalmat kelteni magam iránt, hátha lefekszik velem! Valójában nem csináltam tényleg semmi félreérthetőt, csak sírtam. Hozzá se értem barátilag sem! Az asztal túloldalán ült, meg se közelítettem.

Miért csinálták ezt velem? Azóta nem beszéltem velük, csak az egyikükkel találkoztam a hipermarketben és ilyen furcsa bűnbánó módon köszönt nekem hogy “Szia Robika”. Soha nem tettem semmit! Sőt, én zavartam mindig őket a pasijukhoz vissza amikor hisztiztek és szakítottak.


2020. máj. 6. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek olyam srácokat, akik lányokkal voltak jóban mindig, áltsuli óta. Szóval én hiszek a kérdezőnak. Azt hittük mindig, hogy biztos búza vagy valami, de nem. Családja van most.
2020. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, mindig lány barátaim voltak, de nem vagyok meleg. És soha nem voltam reménytelen szerelmes egyikbe se! Azért ért ez hidegzuhanyként. Még mindig ott tartunk hogy kamu .... nem az. Tényleg számon kértek és ilyen durván, habzó szájjal. Valamiért az az egy lány hergelte fel a többieket. Amit vele kapcsolatban tudok akkoriról: az aktuális pasi féltékenyebb volt így kicsit kerültem a nagyon személyes találkozásokat, viszont amikor hosszabb idő után találkoztunk akkor nagyon örültem neki. Nem akartam beleszólni ezzel a pasival az ügyeibe mert nem akartam bajt. Eddig visszaküldtem a pasikhoz ha hisztizett, most nem tettem, mert úgy éreztem hogy a mostani pasija a megverésemre vár szó szerint. Az eddigiek átlagos művel férfiak voltak, a mostani ilyen ketrecharc gyakornok. Lehet hogy ő tömte tele a fejét vagy amiért nem szóltam bele a dolgaiba, úgy vette ez a szerelem jele. A többi csajjal egy fokkal kevésbé intim kapcsolatban vagyok, voltam, azon nem csodálkoztam volna ha a legkevésbé barát jön elő ezzel.

Egyébként tényleg baráti szándékaim voltak mindig is, még magatehetetlen hullarészeg állapotban is láttam őket sokszor, de mindig arra gondoltam olyankor hogy hogyan védjem meg őket. Meztelenül is láttam négyüket, a legjobbat többször is de nem különösen érdekelt a dolog, mintha a testvéreim lennének. Amúgy nekem a “magasságom” miatt is az alacsony, kevésbé menő, szégyellősebb, zárkózottabb nők tetszenek. Persze néha jó a bulizósabb barátokkal is lenni de párkapcsolatban én nem tudnék ennyire pörögni.

2020. máj. 7. 08:56
 13/15 anonim ***** válasza:
És próbáltad azóta visszaépíteni a barátságot valamelyikükkel is? Hogy ment?
2020. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem, haragszok rájuk.
2020. máj. 8. 11:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Megértem. Jó nagy hülyeséget csináltak. De talán nem kellene eldobni ezeket az ismertségeket, és lehetne tisztázni a félreértést.
2020. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!