Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves koromig nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves koromig nem jött össze egy barátnő sem. Valószínüleg már ez így is fog maradni?

Figyelt kérdés

Ha fiatalon nem tudtam összehozni semmit, akkor felnőttként amikor még nehezebb elvileg, emiatt eléggé elképzelhetetlennek érzem hogy barátnőm legyen.

Hosszú kapcsolatot szeretnék, tehát csak egy lány kéne de ő örökké. Erre van még esélyem?


2020. máj. 4. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted miért nem kellesz a csajoknak?
2020. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
23 évesen lett először kapcsolatom, és utólag nem bánom. :)
2020. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van. A sikertelemség okát kell megszüntetni, ha egyáltalán meg tudod fogalmazni, hogy mi a baj.
2020. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

"Valószínüleg már ez így is fog maradni?"


Hát, ha továbbra is olyan töketlen leszel, aki csak a sült galambot várja a szájacskájába, akkor biztos.

Ha valamit akarsz, azért tenni is kéne kő keményen!

2020. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez már az ezredik kérdésed, 22/F.

Ezermillió választ kaptál.

egyik barátomnak 30 évesen jött össze. De 22 évesen temetni magad??? :/

2020. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el ezt az egészet úgy, mint egy piacot. Csak itt te vagy a kereslet és a kínálat is. Te nőt keresel, és magadat kínálod, mint férfit.


Ha azt akarod, hogy a nők kereslete nagyobb legyen rád, vizsgáld meg a kínálatot. Mik a problémás területek? Hogyan lehetne értékesebbé tenni?


Nyilván mindenki egyéni adottságokkal bír, de azért van pár alapdolog, amivel általánosságban növelni lehet egy férfi értékét.


1) Gyúrd ki magad!

Ez az alap. Ha vékony vagy, szedj fel izmot, ha túlsúlyos vagy, szálkásíts. Hát igen, ez elég költséges vállalkozás, ha nem születtél jó genetikával, de ez van...


2) Olvass könyveket!

Javítod a szókincsedet, a kifejezésmódodat, tájékozottabb leszel, fejleszted az elmédet.

Én javaslom azt is, hogy olvass el néhány népszerű, kifejezetten csajoknak szóló regényt. Kínszenvedés lesz, de akkor is olvass el néhányat. Abban van, hogy mire nedvesednek a nők - nem hiába lett brutálisan gazdag a szerzője!


3) Fejleszd a ruhatáradat!

A megfelelő ruhák valamennyire növelik a megjelenésedet.


4) Jóképűség...

Na ez 90%-ban tényleg adott. Amit tudok javasolni, hogy a frizurádat gondold át (ha kell, valaki stylist vagy hasonló szakértő véleménye alapján). Ezen kívül szerezz napbarnított színt. Szolárium, vagy napozás. Mostanában a déli típusú, kreolosabb az alfább szín, szóval ha pár árnyalatot barnulsz, nem fog ártani.


5) És végül: ismerkedj rendszeresen. Most pörög a Tinder ezerrel, és gondolom az összes társkereső.

Csinálj vagy csináltass magadról néhány nagyon előnyös képet, aztán regisztrálj fel, és ismerkedj. Mondjuk döntsd el, hogy miután végeztél az előző pontokkal, 3 hónapig aktív felhasználó leszel, és kezdeményezel. Ha vége a vírusszezonnak, akkor a való életben is igyekezz ismerkedni. Nem görcsösen, de azért határozottan.



Ui: Igen, tudom, ez sok pénzbe kerül. Dehát mit tudsz csinálni? Ha nincs rá pénzed, akkor megszívtad, de ha van, akkor én mindenképpen javaslom, hogy próbálkozz.


Remélem segíthettem!


4-es válaszoló: mekkora szánalom vagy te! Abban éled ki magad, hogy anonim akarsz belerúgni másokba... ehhez nagyon az aljának kell lenni!

2020. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk azt én sem értem, hogy miért kell töketlenezni, lúzerezni, rbncozni stb a másikat ezen az oldalon. Lehet valakiben ez mély nyomot hagy.
2020. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na es ha lanykent nem volt 22 evesen?
2020. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is majdnem 22 éves voltam mikor először lett. Addig mégcsa kegy randim sem volt, sőt egy kavarás szerűség sem, szóval se csók semmi.

Úgyhogy ne temesd magad, még semmi sincs lefutva.

2020. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3%

Én ugyanilyen helyzetben vagyok,most leszek 22 nyáron,de még nem volt barátnőm.Sokszor gondolok rá,hogy milyen jó lenne egy kapcsolat,de normális nőt esélytelen találni.Éretlenek,beképzeltek,játsszák az elérhetetlent,ellenben a férfitól mindent elvárnak.

Lehet mondani,hogy nem minden nő ilyen,de sajnos ez nem igaz.

2020. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!