Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek bejönnek a szőke srácok? Vagy csak hosszú fürtökben hordva tarthatják vonzónak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a szőke fiúk kevés csajnak jönnek be, gyakorlatilag nem is ismerek ilyet.

Mennyire számít ez úgy általában a nőknél?



2020. máj. 3. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják a barna hajú,kreol nőknek jobban bejön.Ezt én is megfigyeltem.A barna hajú barátnőimnek általában szőke pasija volt.A szőke hajú barátnőimnek meg többnyire barna-sötétbarna hajú-szemű pasijai voltak.Nekem mindig fekete-nagyon sötét barna kék szemű pasijaim voltak,nekem világos barna a szemem és szőke hajam van.De lehet csak a véletlen műve.
2020. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

A barna hajú (és esetleg barna bőrű) csajoknak tényleg átlagban jobban bejönnek a szőke pasik, de soknak még ott sem.


Szőke nők: -> Csak sötét hajú férfi

Sötét hajú nők: -> Jórészt szintén sötét hajú férfi, bár egy közepes kis részüknek a szőke férfi is bejön.


Sajnos szőke( férfi)ként inkább a mediterrán országokban lehetne tarolni, vagy Dél-Amerikában, vagy a Távol-Keleten inkább :\

2020. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben csak szőke pasik tetszettek. A páromban is a szőke haj tetszett meg legelőször. Biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen.
2020. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom lehet nőként én vagyok túl egyszerűen bekötve , (szőkésbarna a hajam ha ez számít) és sose a hajszín volt a mérvadó hanem az összkép.

Egyrészt Magyarországon szerintem a barna haj jellemzőbb mint a szőke, több a természetes barna nő és férfi.

De azok a pasik akik bejöttek volt már sötétbarna, középbarna/gesztenyebarna, olyan "telítettebb" barna (nem tudom mi a rendes neve:D), világos barna, szőkésbarna, SZŐKE is.

Most van aki pasi aki élégge bejön, szőke, kékszemű, nem hosszú a haja.

Szóval szerinrem simán van esélyed csak meg kell találni azt a fazont (esetleg egy szép borostát és nem csemegebajuszt:D, de ha nincs az sem baj) amivel érvényesülhetsz.

Illetve azokat a lányokat.

2020. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sötétbarna a hajam feketére festve és jelenleg is szőke pasim van. Bejön😄
2020. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megis az en hajszinem mit szamit. A világos ferfiak tetszenek, mostani parom kek szem szoke haj nekem sotetbarna hajam es kekszemem van.
2020. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!