Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akarnak párt keresni azok, akik nem szeretnek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Magam sem szerettem sohasem másokkal beszélgetni, közösen menni ide-oda. Jól elvagyok magamban is. Biztos, hogy nem menne jól az ismerkedés, de nem erőltetem, mert tényleg zavaró tudna lenni számomra, ha otthon például nem egyedül lehetnék rendszeresen.
2020. máj. 3. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
A magány eléggé fájdalmas tud lenni neha. Főként ezert. Ense szeretem sajnos az embereket es nehezen engedem kozel magamhoz oket de azert sokszor ramtor a magány.
2020. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem szeretnek beszélgetni? Kirōl szól a kérdés?

Attól, hogy valaki pl. szūkszavúnak tūnik, még ō is szerethet beszélgetni a megfelelō emberrel, megfelelō helyzetben. Ha nem beszélget valaki, annak lehetnek okai, pl. zavarban van, félénk, stb. ettōl még szeret beszélni.

2020. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyedüllét nem jelent magányt. Sose volt barátnőm, mégse voltam magányos.
2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert az ember társaslény. Egy párkapcsolatban a beszélgetés meg a kapcsolat milyensége is kicsit másabb mint a Karesszal.
2020. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki nem szeret beszélgetni az is szeretne párt. Mindenki szeretne.

Viszont ha csajként nem túl beszédes valaki, lesznek pasik akik rányomulnak, főleg ha helyes pofija van.

Ha férfiként kuka vagy, akkor viszont nagyon lecsökkennek az esélyeid a nőknél.

2020. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!