Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnék úrrá ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék úrrá ezen a szorongáson?

Figyelt kérdés

Igazából én a korona vírus előtt nagyon szorongtam, naponta többször maszturbáltam, igaz volt akkor rendszeres partnerem, de nem a barátnőm volt és nem volt jó nekem ez a "kapcsolat" mert megfelelési kényszerem volt. Ez szintén szorongáshoz vezetett.


Mikor bejött ez az egész vírus, nekem akkor nagyon boldog életem lett, mivel anyámnál lakok alig kell valamire fizetnem, minden kötelező baráti összejövetel okafogyottá vált, így az időm nagyrészét pc játékokkal és edzéssel töltöttem. Egyébként a nők sosem tudtak olyan szinten motiválni az edzésre mint az unalom. És mostanra kialakult egy napi rutinom a maszturbáció minimális szintre csökkent, napi szinten edzés, korán kelés és időben (éjfél előtti lefekvés). Most meg hogy elmúlt ugye a "karantén" megint ott lebeg Démokritosz kardja a fejem felett. Mintha csak ezt mondaná valaki, hogy 27 éves vagy az óra ketyeg, gyerek, család stb. Ezeket szeretném is elérni, nem csak a társadalomnak való megfelelés miatt hanem amúgy is, és egy stabil párkapcsolat.


Csak ilyenkor jönnek a kérdések... Hol? Kivel? Mit mondjak? Melyik lánynak? Mikor és hol? és ez hihetetlen szorongáshoz vezet, sőt pánikbetegséghez, félek visszatér az, hogy sosem fogok tudni aludni (volt rá példa)


27 F



2020. máj. 2. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Uristen... gyogyszer vagy valami.
2020. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az egészet neked kell helyre tenni fejben. Esetleg egy pszichológus bevonásával. A sport jó dolog, sokat segíthet az is.
2020. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Legalább tudsz spórolni lakásra (Azért haza is adj! :)).

Én 31 évesen is a szüleimnél lakom. Mi értelme lenne albérletbe menni egyedül, ha itthon is elég nagy a ház és elférek, saját szoba. Most fogom meglépni, hogy ÖNERŐRE!! veszek magamnak egy lakást. Kétféleképpen sülhet el ez a dolog. Még magányosabb leszek, vagy összeszedek valakit. Ha már városban leszek, akkor kihasználnám a lehetőségeket és mondjuk eljárnék képzésekre. Fejleszteném magam. Ha az ember önálló akkor kevesebbnek sem érzi magát, mint más. Ne értékeld le magad! Ez csak egy állapot. Jobb a helyzeted, mint más akik csak hitelből építkeznek. Aztán, ha egy ilyen válság miatt elvesztik a munkájukat, akkor meg sír a szájuk.

2020. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Megmondom neked a titkot. Minél jobban rágörcsölsz, annál rosszabb lesz. Lazíts, igyál egy sört, szívj el egy cigit.

" Majd lesz valahogy, a többi meg le van szarva."

Dakota bölcsesség

2020. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok recska kisöpri a dopamint és tesztoszteront a szervezetedből, tompa leszel és motiválatlan, könnyebben szorongsz
2020. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, alkohollal és cigivel szerencsére nem élek :D


Pszichológus már tervben van.


Szerintem is hülyeség lenne egyedül lakni, mikor tudtam volna sem mentem. Nem bírom egyedül, itt azért kertes ház, itt van a családom, szomszéd stb.

2020. máj. 2. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Xard le az egészet, foflalkozz mással. :)
2020. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!