Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk milyen arcforma tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen arcforma tetszik leginkább egy lányon?

Figyelt kérdés
Ovális, hosszúkás, szögletes, szív alakú, gyémánt alakú vagy kerek? Kérlek írjatok életkort is a válaszotok után, hogy tudjam milyen korosztályra mi jellemző.

2020. máj. 2. 14:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

9-es rohadtul nem mindenkinek a hegyes áll jön be akar férfi akár nő, pláne ha neki is az van, általában ellentét vonzó.

Kérdező én nekem a kerek arcú lányok az eseteim, amilyet mondasz, vékony de kerek arcú. Annyira aranyos és vonzó, de soha nem lesz ilyen barátnőm 😪

2020. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy nem vagyok kövér, ez nem jelenti azt, hogy vékony vagyok. Szerintem átlagos testalkatom van. Sokkal jobban örülnék egy hosszúkásabb arcformának.
2020. máj. 2. 16:38
 13/20 anonim ***** válasza:

Ezek a legfeleslegesebb legértetlenebb kérdések.


Ennyiből még bazira nem fog kiderülni, hogy leírjuk a matematikai formákat.

2020. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
De általában a férfiaknak az extra pici áll jön be, aztán számon is kérik még celeb nőkön is neten írogatják a baromságaikat, meg baráti társaságokan témázgatnak, hogy mi ez az áll, hogy képzeli. Hát bocs apám nem az a nőies fejformájú alak, én kérek elnézést. De azért ha lesz fia a pasinak ő legyen férfias... Na de mégis kitől örökölje.
2020. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14-es neked mi bajod van? Egyszer minden férfinak hegyes állú nő tetszik, máskor mindegyiknek pici... A hegyes nem feltétlen pici... A hegyes az hegyes..elore dudorodik vágod? Attól lehet kicsi vagy nagy is...
2020. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elkoptatott szöveg, de fogadd el magad. Ezen max plasztikai sebész fog neked változtatni, de gondolom, annyira azért csak nem vagy elkeseredve. Hidd el, hogy nem az arcformád dönt, hogy bejössz egy pasinak vagy nem.
2020. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szóval a lényeg mindenkinek egyéni ízlése van, kép nélkül meg nem tudunk semmit se segíteni, legalább linkelj egy hasonló csajt.
2020. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ilyesmi arcformám van (nem én vagyok a képenl: [link]
2020. máj. 2. 17:21
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a hegyeset, hogy nem szögletesedik hanem kicsi csúcsosodásban végződik, tehát pici elölről nézve. Alig van állcsont, pici. A előreugró hegyeset se szeretik általában, azzal gondolom oldalról van bajuk hogy nem nőies. De ez csak az átlag, van akinek bejön más is mint a picirimiciri "nőies" áll.
2020. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező kéne olyan kép amin nem mosolyog. Ha ez a pufok arc, nekem tetszik a még pufókabb is. Tetszik ha egy lánynak látszódik a mosolyvonala, minél inkább annál jobban. És amúgyis maga az arca szép, csak kéne egy jobb kép is.
2020. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!