Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek azokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról, akik közgaságtani fogalmakkal magyarázzák a társkeresési jelenségeket?

Figyelt kérdés
Számos weboldal és cikk használja a kereslet-kínálat, piac, tőke, befektetés és hasonló szavakat a téma kapcsán. Néha itt az oldalon is látni ilyet. Mit gondoltok erről?
2020. máj. 1. 17:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
Önértékelés hogy legyen toppon, ha 10 per 10 nő elutasít a küllem miatt?
2020. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%
Ez gyakorlatilag prostitúciónak állít be minden párkapcsolatot. Azok beszélnek így, akiket csak kudarcok értek. Az emberekben árucikket, a kapcsolatokban hasznot látnak. A szeretetet nem tudják értelmezni.
2020. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%

#18 De kis naiv vagy.

Jó a szövegem - mármint szerinted.

intelligens és tanult vagyok - nézőpont kérdése

vicces is - mindenki meg van róla győződve, hogy neki remek a humorérzéke, de hogy kinek mi a vicces, az iszonyúan szubjektív

de a küllemem akaszt meg mindig a nőknél - igen, ez lehet ok. De ha ápolt vagy és stílusos, akkor azért mégis a belsőddel is lehet valami.

2020. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
#23: voltak már nőim, tartós kapcsolatok, idősebbekkel. Nem vagyok szűz és incel. Egyetemet végzett, komoly, de jó humorú, fejlett kommunikációjú férfi vagyok. Úgyhogy ne pofázz nekem!
2020. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem "pofázom" csak az általad leírt információra reagáltam. De ha ilyen sikeres vagy a nőknél, akkor mi volt a kérdés? A válasz egyértelműen az alpári stílusodban keresendő. Semmi bántót nem írtam neked, csak a tényeket, hogy minden szubjektív amit írtál: humor, jó szöveg, értelmesség. Mindenkinek más jön be. De ha te ilyen minősíthetetlen stílusban válaszolsz, akkor egyértelmű, hogy mi a baj.
2020. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
75%
Okosan teszik. Ha a modellek ráillenek a valós folyamatokra, akkor azok a modellek jó modellek.
2020. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"fejlett kommunikációjú férfi vagyok. Úgyhogy ne pofázz nekem!"


Igen, tökéletesen bizonyítottad, hogy fejlett kommuniációd van :D)))

2020. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%

#23

"de a küllemem akaszt meg mindig a nőknél - igen, ez lehet ok. De ha ápolt vagy és stílusos, akkor azért mégis a belsőddel is lehet valami."


Az a helyzet, hogy valószínűleg teljesen hibásan értelmezed a nem vonzó férfi fogalmát. Napokban írt válasz itt, ami szerint Dancsó Péter egy "csúnyácska férfiből" lett vonzó pasi, azzal, hogy máshogy öltözködik, és jó lett a haja.

Elárulom: ha valaki csúnya, azon semmit nem változtat az, hogy milyen a haja. Ebből olvasható ki, hogy milyen kevés is elég ahhoz egy nőnél, hogy valakit a "csúnya" dobozba rakjanak: egy hajvágás.


Ha valaki _tényleg_ nem nyert a genetikai lottón, azzal te az ég világon semmit nem változtatsz azzal, ha más frizurát, vagy ruhát adsz rá.

[link]

Itt van ez a pasas. A fenti képen ugyan rájátszanak a kinézetére, de az a helyzet, hogy nem is kellene rajta semmit változtatni, mert tényleg nagyon előnytelen külsejű.

[link]

Legfeljebb ráfogod most azt, hogy miket tennél, és máris jó, vagy legalább elfogadható partit csinálnál belőle, csupán azért, hogy ne kelljen feladnod a téves álláspontodat, de nem lennél őszinte. Sosem járnál vele, és mondhatod, hogy jó-jó, neked "nem az eseted" (vagyis ocsmány, szexuálisan kiráz tőle a hideg), de "ez csak a te véleményed, másnak tetszhetne attól még". Elárulom: más nő is úgy gondolkodik, mint te.

És akkor nem egy beteg, testi hibás, Down-szindrómás emberről beszélünk, csak egy egyszerűen szerencsétlen arcúról.


A kommunikációs zavart az okozza itt, hogy a ti világotokban csúnya emberek nem is léteznek, vannak nektek vonzó, és nem vonzó férfiak, de a nem vonzó férfiben is botegyszerűséggel saját hibáját feltételezitek csupán, ha nem teszi magát vonzóvá. A periférikus látásotokon kívül vannak azok, akikről a kérdések általában szólnak, mert róluk tudomást sem vesztek.


Hiszen látjuk: egy hajvágas elég, hogy valaki szint alá kerüljön.


A ti világotokban csak olyan "Betty, a csúnya lány"-jellegű emberek léteznek, akiket egy kiengedett haj, és egy levett szemüveg már széppé is tesz.

2020. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat.

Ez a közgazdaságtani része. Innentől kezdve nem nehéz kitalálni, hogy mire van kereslet és mire nincs... ;)

Illetve van a társkeresésnek szociológiai, pszichológiai, történelmi része is. Feminizmus terjedése, gazdasági válságok (ergo nem az igaz szerelem lett a fontos), iskolai kiközösítés negatív hatásai a magánéletre etc, hosszan lehetne ecsetelni, hogy ki miért sikeres/sikertelen a másik nemnél.

2020. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!