Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tetoválások segíthetnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetoválások segíthetnek az emberek társkeresési problémáin?

Figyelt kérdés
Sok nő azt szokta mondani, hogy a tetoválás jó szűrő a felszínes férfiak kiszűrésére. A másik oldalon, a férfiak azt szokták mondani, hogy jó ha van egy nőnek tetoválása, mert legalább látják, hogy baj van nála a toronyban és ezért elkerülik őket vagy csak kufircolást terveznek velük. A tetovált férfiakra nem vonatkozik a kérdés, őket imádják a nők.

2020. ápr. 25. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem van tetovalasom. Eddig mindenkinek bejott. Hülyének sem érzem magam. Diplomás vagyok, jó munkahellyel.
2020. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Abszolút! A múltkor megnézem az unokahúgaimmal a Moanat, és ott a srácnak olyan tetkója volt, ami helyette beszélt, és adta a jeleket a csajnak.


Simán segít minden társkeresési problémán egy ilyen.

2020. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van a tetolválásról egy határozott véleménye - bármilyen okból -, annak biztos szűrőként működik.
2020. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy te vagy a szokásos, tetováltakat fikázó kérdező, de ebben a kérdésedben meglepően sok igazság van.

Egy jól látható r.banc rendszám vagy mélynek tartott idézet giccses betűkkel ill. ötletszerűen elszórt mindenféle "csak legyen ott valami" jellegű tetkó elég beszédes tud lenni. Általában felszínes p..csákon ill. magukat nagyra tartó, igazi telepi prolicsajokon szoktak feszíteni.


32F

2020. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Na már megint a tetkó, kondi, gyereked nő fóbiás.
2020. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
A nőkön a tetoválás a bevállalás jele. Mármint szexuálisan. Amelyik nőn tetoválás van, azzal szó szerint azt csinálsz amit csak akarsz. Én még sosem láttam introvertált tetovált nőt. Nekem inkább az jön le, hogy akin nincs, azzal inkább ne is kezdjen az ember, ha csak nem akar maga mellé egy asszexuálist.
2020. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg hasznos szűrő. Nagy kár, hogy nem használtam, pedig jó lett volna.
2020. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

a tetoválásoknak semmi köze a szexhez és az ismerkedéshez. van tetoválásom és kifejezetten emberkerülő, mizantróp vagyok. ez nagyobb szűrő nálam, hogy nem megyek emberek közé, és csak egyetlen ember varrhat rám amúgy is.

mondjuk értelmetlen neked leírni bármit is, mert a kérdésed alapján elég setétnek tűnsz.

2020. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
8. Lehet hogy emberkerülő vagy, de szerintem a szexben egy állat lehetsz.
2020. ápr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!