Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már most azon izgulok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már most azon izgulok, hogy egyszer majd nem tudok fiatal nőkkel ismerkedni. Ma ezzel a rossz érzéssel keltem. Mit tegyek vele? Férfiak ti hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Most megismerkedtem egy 19 éves lánnyal, aki tökre odavan értem. Tudja a korom persze, de szerencsére olyan 21-22-nek nézek ki, mert nagyon kölyökképem van (ami azért legalább helyes). És ez így most tök jó érzés, jó lenne ha barátnőm lenne (az lesz, olyan 90% már), ellennénk, szeretnénk egymást, de a dolgok sajnos úgy sem tartanak örökké, ahogy eddig tapasztaltam. Külsőre viszont azt néztem maximum a 24-25 éves nők tetszenek, bár ők még nem vesznek észre engem, mert ránézésre 21-22-nek gondolnak ugye.


Nagyon durva pl. megnéztem a velem egykorú középiskolai lány osztálytársaim és tizenévesen gyönyörű érett testű nők voltak kinézetre (amikor mi fiúk még külsőre kis puhap*-csök, kisfiúk), most pedig már látszanak a szájukon oldalt a ráncok, tökre megváltoztak. Ehhez képest mi srácok, azok akik figyelünk magunkra (sport, kaja, egészséges élet), tök jól nézünk ki. Azt is tudni kell rólam, hogy sajnos 21 éves koromig szűz voltam, szóval én nem tudom azt, mint amit ti sokan, hogy milyen érzés tizenévesen szétkefélni egymás agyát a szerelmeddel (amikor a legkanosabb az ember egész életében), sok minden kimaradt sajnos az életemből, ami már nem jön vissza, akárhogy is próbálkozom. A szüleim között 8 év van apa javára, a nagyszüleimnél pedig 5 és 10 évek voltak, szóval ez még olyan reális határ, de azért egyszer én is leszek mondjuk 35, amikor már nagyon a 25 körülieknél sem jövök majd szóba. Tudom, mindig vannak kivételek és létezik 12-15-20 éves különbség is, de ezekre nem építenék, mert kicsi az esélye.

26/F


2020. máj. 1. 08:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, de most egyáltalán összejön neked bármilyen nő is?
2020. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom, az nem pálya, hogy valakit a személyisége miatt szeretsz meg annyira, hogy nem zavar ha majd elkezd ráncosodni,igaz? Istenem, hogy micsoda görények vannak és akkor még a nők a felszínesek. LOL
2020. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most nem mennek neked a dolgok.. máskülönben nem lenne idōd ennyi baromságot írogatni ide gyakorira és nem gondolkodnál ilyesmiken.
2020. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van pénzem így nem gond az ismerkedés. De én is izgulok mert feleségem sokat költ így ha elfogy akkor nem fogok tudni .... Ismerkedni ....
2020. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!