Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy sosem fogok barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egyedül leszek egész életemben, pedig ezt nem akarom. De el sem tudom képzelni hogy szeressen engem egy lány. Meg egy olyan lányt találni akivel összeillünk szinte lehetetlennek érzem. Én eléggé introvertált vagyok, emiatt a nagyon társasági, felszínes lányok taszítanak. A lányok többsége sajnos ilyen szerintem. Alkalmazkodó vagyok nagyon, tehát ha találnék egy olyan lányt akivel összeillünk akkor szerintem hosszú távon jól el lennénk.

De valamiért azt érzem hogy én sosem fogom megtudni milyen kapcsolatban lenni.


2020. ápr. 30. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a típusú kérdést minden nap ugyanaz az egy ember írja ki? :D
2020. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Pacsi, mert én se. Mind arra vágyik, hogy legyen egy nagy haveri társaság, akivel összezörrenhettek. Nézzél ki férfiként, legyél jó pasi, helyes.

Ha ez mind meg van, akkor le van szarva, hogy agresszív vadállat vagy, még azt is elnézik, ha egy-két pofon elcsattan, hiszen jó pasi vagy, kár lenne érted.

2020. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Tehát aki társasági, az csak felszínes lehet egyből... Kezdetnek mondjuk legyél kevésbé ítélkező, mert nem igazán vagy abban a helyzetben, hogy bárkit is lenézz.
2020. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mozdulj ki ha vége a vírusnak.
2020. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ingerre ami miatt rosszul erzed magad ketfele reakcio letezik, az egyik esetben arra osztonoz h kezdj a helyzettel vmit es elkezdj aktivan baratnot keresni a masik pedig hogy egyre kevesbe fog erdekelni a partalalas. A dontes a tied h melyik irany fele indulsz,
2020. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat először is,nem az introvertaltsaggal van probléma,hanem az általánosítással és az üzenetbol érződo onbizalomhiannyal. Először ezeken kellene tudatosan változtatni,és a kisugarzasod ennek következtében jelentősen javulna,ami a másik nem számára is figyelemfelkeltőve tesz majd.

21N

2020. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert csak otthon ülsz és alig teszel valamit azért, hogy a dolog megváltozzon.
2020. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!