Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van bármi alapja ezeknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi alapja ezeknek a sztereotípiáknak amiket az ismerkedés kapcsán lehet hallani? Többi lent.

Figyelt kérdés
A nők a pénzre mennek, a férfiak csak dugni akarnak. A kevésbé szép nőket könnyebb ágyba vinni, a csúnya srácoknak mélyebben a zsebükbe kell nyúlniuk. Egy helyesebb srácnak hamarabb oda adják magukat a lányok, közben a srácok bárkivel elmennék aki hajlandó rá. Az ilyen és az ehhez hasonló nem túl pozitív sztereotípiákra gondolok.
2020. ápr. 28. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Kibsztt unalmas ez már.
2020. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két nemben vannak ilyen és olyan emberek, és?

Attól, mert vannak nők, akik a pénzre mennek, nem mindegyik olyan.

Ennyi, nem lehet általánosítani.

2020. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi alapjuk van, de ettől még nem igazak mindenkire. Akkor sem, ha itt néhányan a "minden férfi/minden nő" kezdetű eposzaikban ezeket kérik számon elszenvedett sérelmeikért a teljes férfi/női nemtől.
2020. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha az általánosításon és a minden férfi/nő egyforma sztereotípián átlendülve hajlandóak vagyunk egymásban az egyént látni, akkor nincs.

Ha életünkben nem volt még dolgunk ellenkező neművel, mert egész nap a saját, nyomorult kis önsajnálatunkban dagonyázunk, akkor van.

2020. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani. Mindkét nemnél előfordul amiket leírtál, de nem mindenkire igaz.
2020. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, akire igaz, van, akire nem.

Statisztika erről nincs, tehát mindenki úgy állítja be, ahogyan éppen a sorsa adja (adta).

2020. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor, ha az, aki ismerkedik, teljesen vak és idióta. Érdekes, hogy én nem botlottam be ilyenekbe, például azért, mert még azelőtt kiselejteztem az ilyeneket, hogy bármi lett volna. Jó szűrők, jó emberismeret és beszélgetésre alapozott kapcsolat, az kell. Akkor nem hordja össze a szemetet a szél, mert az ilyen toprongyok úgysem akarnak/tudnak társként kommunikálni, csak a javakért jöttek.
2020. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

A sztereotípiák nem a semmiből születnek. Nem véletlenül nem hallasz olyan sztereotípiát, hogy a férfiak pénzre mennének társkeresés során, pl.


Ha minden állításod elé azt írtad volna, hogy jellemzően, akkor 100%-ban igazad lenne.

2020. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Alapja, persze hogy van, csak megköveznek érte ha kimondod. Ez olyan mint Borsodban a cigánybűnözés. Nincs, de amíg ezt nyilatkozza a politikus a Tv-nek addig az egyik roma család betör az irodába a másik meg a kocsiját töri fel. Ennek ellenére nem minden roma bűnöző.



Lányoknak ha van pénzed az egy iszonyat nagy +, de rengeteg jól kinéző csóróval képesek egyébként összejönni, Szobbal a pénz nem minden. Vagyis amíg valaki fizetésből él, addig a pénz önmagában nem elég.

A férfiak igenis szeretnék kielégíteni a szexuális vágyaikat, ha a lányban nem látnak többet egy laza éjszakánál nekik az is megfelelő, örömmel tölti el őket.

A kevésbé szép nők társkeresőn van hogy csak szexet keresnek, szépből ilyet még én nem láttam, vagyis aki nagyon nyíltan vállalta volna. (Tudják könnyebben találkoznak az előbb említett kereslettel)

Jóképű haverommal toltuk együtt a Tindert, ugyan arra a szövegre neki visszaírtak a lányok tömegesen, nekem átlagos férfinak nem. Neki a szia mizu is elég volt egy beszélgetés indításhoz, én meg rendszerint pöröghettem a fejemen sem válaszoltak.

Ezt a bárkivel elmennének dolgot mondjuk kevésbé érzem, de tény, hogy van egy haverom akinek hiába voltak már szép barátnői kifogott Tinderen valami dagadt csajt akivel állítólag jókat szexelt legalább. (Persze itt is van egy alsó szint ami alá ép ésszel nem mennek a férfiak)

2020. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!