Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet reál érdeklődésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet reál érdeklődésű lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Balszerencsémre mindig művészlelkekkel hoz össze az élet, akikkel hosszú távon nem működik.
2020. ápr. 25. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

Az egyetemen a mérnöki, a természettudományi, a gazdaságtudományi karokon.


Vagy ha nem vagy egyetemista, akkor ezeknek a karoknak az egyetemi bulijain, összejövetelein, rendezvényein, ahová bárki elmehet. Mivel lányokat írtál, feltételezem te sem 35 éves vagy, szóval nem fogsz kilógni ilyen helyekről.

2020. ápr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Nem vagyok én ennyire kockafej, hogy csak matekban látom a világot :D de úgy látom, ritkábbak a reálos lányok és gyakoribbak az elvont művészlelkek, amivel nincs semmi baj, csak én nem tudom beleélni magam az ilyen többnapos révületekbe. :D

2020. ápr. 26. 09:48
 13/18 anonim ***** válasza:
művészlélek nem attól lesz valaki, hogy egy drogos, elvont kretén.
2020. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Közgazdasági iskolába járok, mégis művészléleknek tartom magam, szóval... A személyiség nem a reál vagy humán érdeklődéstől függ. Találhatsz humán érdeklődésű lányt is, akivel tök jól meglesztek, meg reálosat is, akivel nem működne.
2020. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember kombinált érdeklődésű.
2020. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Oké, reál alatt nem azt értettem, hogy csak szakkönyveket olvas és semmi kreatív alkotótevékenység nem érdekli. Az olyanokat szeretném elkerülni, akik a saját mentális zavarukra különleges képességként tekintenek és ráfogják, hogy művészlelkük van, ettől változik percenként a hangulatuk, ezért generálnak értelmetlen veszekedéseket, tesznek megmagyarázhatatlan dolgokat stb.

A másik, amit mar unok, hogy állandóan a zenéit kell véleményezni, a filmeit nézni, meg ilyenek, amiket elég gyorsan meg lehet unni. Gondolom, nem minden lány ilyen szélsőségesen megszállott pár előadó, vagy internetes sztár iránt. Erről szól a kérdésem, hol lehetne az ilyeneket kikerülni.

2020. máj. 30. 14:12
 17/18 A kérdező kommentje:
És ez nem azt jelenti, hogy én mindenkinél okosabbnak tartanám magam, csak két lábbal állok a földön és hasonló társra lenne igényem.
2020. máj. 30. 14:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor kifogtál pár szélsőséges embert. Mindenesetre nem szép tőlük hogy azt mondják magukra hogy művészlelkük van a hangulatingadozásuk miatt, mert ezzel az igazi művészeket vagy kreatív embereket szivatják. Egyébként nekem férfi is küldött állandóan zenéket meg szépirodalmat, jó lenne ha ők megtalálnák egymást a te exeiddel :)
2020. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!