Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet reál érdeklődésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet reál érdeklődésű lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Balszerencsémre mindig művészlelkekkel hoz össze az élet, akikkel hosszú távon nem működik.
2020. ápr. 25. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet művészlelkekkel ismerkedni?:)
2020. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Cseréljünk életet! :D
2020. ápr. 25. 23:16
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Tudod, én is, párom is, és több ismerősöm is reál végzettségű, de közben aktívan hódolunk művészeti tevékenységeknek is.

Na ilyenkor mi van ? 😃

2020. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok ellene, sőt! De jóból is megárt a sok.

Amikor huszasával küldözgeti a zenéket elvárva, hogy azonnal hallgassam meg és mondják véleményt, az például sok. Vagy amikor egy műalkotástól transzba esik és napokig az határozza meg a hangulatát. Főleg, ha egy ilyen alkalmával provokál ki veszekedést, mert neki éppen olyan ihlete van. Viccen kívül, arra fogta a rajtam kitöltött hisztit, hogy szomorú zenét hallgatott és a hatása alá került.

2020. ápr. 25. 23:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

<my life>

<head>

<head title> new life>

<start dating with clever chicks>

</dating with artistic soul chicks>

</my life>

2020. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megfontolandó ötlet :D
2020. ápr. 25. 23:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bűvészlélek vagyok. :)
2020. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Reál életben
2020. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Aztán majd arra fogja a hisztit hogy nem jött ki egy egyenlet, vagy esett valami árfolyam:) Szerintem nem az a lényeg hogy valaki reál e, hanem hogy odafigyeljen rád is.
2020. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős vagy, de èn az egyik osztálytársammal vagyok együtt már egy ideje, termèszettudományi osztályba járunk. Vagy rakd ki a telefonszámod egy hirdetèsbe, de alakítsd át egy bonyolult egyenlettè, aki meg tudja oldani, csak az hívhat fel. 😉 Amúgy meg a reál egyetemek környèkèn
2020. ápr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!