Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mit szólnátok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szólnátok ehhez ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert. "Match"eltem egy sráccal, elkezdtünk beszélgetni,feljött nyilván a szexről is a téma... Majd ő elkezdte mondani hogy ilyen olyan vibrátorai , nagy dildió meg különböző dolgai vannak amikkel a lányokat kényezteti szex közben... eleinte azt gondoltam, hogy persze mindenkinek megvan a saját kis dolga amire felizgul vagy amit szeret... de aztan annyit lovagol ezen a témán, h milyen nagy dildói vannak, hogy rendesen kiábrándultam. Elég nyitott vagyok szex terén (vagy annak gondolom magam), de ezt nem igazán értem minek kell. Valahogy az jön le ebből , h sz**r az ágyban ezek nélkül...

Másoknak ez imponál? Vagy hogy reagálnátok erre? Engem már nagyon idegesít h ha szóba kerül a szex egyből ezekkel jön...

N24


2020. ápr. 25. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a fickó nem kapcsolatra való. Lapátra vele!

Ffi.

2020. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ezek után én nem azon gondolkodom hogy milyen a csávó, hanem hogy te milyen vagy. Én már úgy kivágtam volna, hogy Föld körüli pályán keringene a becsesz eszközeivel együtt. Érezz már magadba valami tartást. bammeg, nektek élvezet ha ezek a senkiháziak szexuális tárgyaknak néznek titeket?


Milyen vagyok? Beszelgettem valakivel... hu apam, nem lehetsz agysebesz

2020. ápr. 25. 17:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennyi? Hát inkább ez legyen a fétise, mint az anál meg a mélytorok. Fú, de rossz, egy csomó orgazmus egymás után, mindjárt sírok.
2020. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Borzalmas h egy pénisszel akarok szexelni ... :D
2020. ápr. 25. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!