Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért húznak Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért húznak Tinderen mindenkit jobbra, ha utána szétválnak a felétől?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik valaki, minek húzzák jobbra? Nem lenne egyszerűbb megnézni és válogatni a profilok közül? Én nő vagyok, mindig örülök, ha matchem van és izgatottan nézem, melyik srác is húzott jobbra a sok helyes és szimpi közül, akiket belájkoltam. Nagy csalódás érne, ha olyan matchem lenne, hogy az illetőt bottal se... Aztán sírnak az ilyen fiúk, hogy csak dagadt és csúnya nőkkel matchelnek. Amúgy kipróbáltam egyszer azt, hogy mindenkit válogatás nélkül jobbra húztam a limitig, aztán egy nekem tetsző srác se írt rám, csak volt fölösleges 70 db matchem.
2020. ápr. 25. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagy számok törvénye.
2020. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!