Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért húznak Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért húznak Tinderen mindenkit jobbra, ha utána szétválnak a felétől?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik valaki, minek húzzák jobbra? Nem lenne egyszerűbb megnézni és válogatni a profilok közül? Én nő vagyok, mindig örülök, ha matchem van és izgatottan nézem, melyik srác is húzott jobbra a sok helyes és szimpi közül, akiket belájkoltam. Nagy csalódás érne, ha olyan matchem lenne, hogy az illetőt bottal se... Aztán sírnak az ilyen fiúk, hogy csak dagadt és csúnya nőkkel matchelnek. Amúgy kipróbáltam egyszer azt, hogy mindenkit válogatás nélkül jobbra húztam a limitig, aztán egy nekem tetsző srác se írt rám, csak volt fölösleges 70 db matchem.
2020. ápr. 25. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanezt csinálják a nők is :)
2020. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Nőknél is van ilyen. A srácok a nagy számok törvényére mennek. Ha nem ezt csinálnák, akkor egy részüknek sosem lenne párja.

Nőknél miért van az, hogy társkeresés helyett egónövelésre használják az appot?

2020. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem egy ördöglakat, ameddig neked ezzel volt 70, akkor nekik 7. Te A férfit keresed, ők sokszor csak EGY nőt.
2020. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2: Hmm... Szerintem azért, mert könnyen elveszik az önbizalmunk egy visszautasítás vagy szakítás után. Mi nem csak arra gondolunk, hogy mi mindent rontottunk el, milyen belső tulajdonságokon kéne változtatni, hanem, hogy biztos nem vagyunk elég szépek. Tinderen a legkönnyebb bókok után kutatni. Sokaknak az is elég, ha egy helyes srác jobbra húzza, van, aki beszélget is velük, hogy megnyugtassa magát, hogy kell valakinek, de még nem áll készen egy újabb kapcsolatra.


#3: Jót szólsz, van sok fiú, akiknek tök mindegy, csak vaginája legyen. Szerencsére nem mind ilyen. A komolyat keresők is válogatás nélkül jobbra húznak mindenkit amúgy. Aztán a matchek közül válogatnak, de egyik se elég jó nekik. Persze nem mind ilyen ebből a kategóriából se.

2020. ápr. 25. 13:49
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
#4: Óriási tévedés, hogy a férfiaknak nem sérülhet az egója, önbizalma és hasonlók. Sajnos a nagy egyenlőségben sok nő elfelejtette, hogy a férfiak sem robotok, hanem érző emberek.
2020. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Nem mutatják ki az érzéseiket. Én csak azt hallom fiúktól, hogy egy hét alatt túl vannak egy szakításon. Így nehéz elhinni, hogy ugyanúgy sérülnek, mint mondjuk én.
2020. ápr. 25. 13:54
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem mutatják ki az érzéseiket, mert akkor a nők többsége már nem is kezeli őket férfiként. A legtöbb nő és srác azt csinálja, amire igény van. A férfiakról meg az a berögződés él, hogy mindig kemények.
2020. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Én csak azt hallom fiúktól, hogy egy hét alatt túl vannak egy szakításon."


Bár jópár éve inkább férfinek, mint fiúnak neveznek, de soha egyetlen szakításon sem voltam túl 1 hét alatt, viszont volt, hogy egy sok éves kapcsolat után 1 évig raktam újra össze magam.



Az egy másik dolog, hogy a férfiaktól elvárás, hogy ne szenvedjenek, így megy a macho duma, hogy 2 nap alatt túlvan rajta, akkor is ha otthon egyedül még a falat kaparja.

2020. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy szerintem nem vagyok egyedül azzal hogy pusztán időspórolás miatt húzok minden nőt jobbra.

Sokkal gyorsabb mint ha válogatnék, és mivel nem vagyok átlag feletti ezért így is alig van match, tehát semmi problémám nem származik elméletileg ebből, ha pedig nem szimpi szétválás, de azért még a csúnyákra is ráírok hátha képes valami értelmeset visszaírni, de ez nem jellemző, így szétválás. Ha kövér lenne egyből szétválás

Azok után ahogy a nők viselkednek akármilyen felületen, semmilyen lelkiismeret furdalásom nincs emiatt

2020. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azok a fiúk akik nem a top 10%-ba tartoznak, a következő "taktikát" használják:

Mindenkit jobbra húznak, hátha visszajelöli őket valaki....

Aztán ha lett pár pár, akkor válogatnak, és aki nem szimpi attól szétválnak.


Korábban én tüzetesen átnéztem az összes profilt, amit bedobott az alkalmazás: megnéztem a profilképeket, elolvastam a leirást, meghalgattam a csatolt dalt és szemrevételeztem az Instagram képeket is.... Nos hamar rá kellett jönnöm, hogy ez nagyon sok szabadidőt elvesz és semmi eredménye sincsen (lehet miattam van), ezért elkezdtem használni a fenti technikát. Sokkal eredményesebb legalábbis az én esetemben, de azért arra figyelek hogy a jobbra/balra arány 70-30% körül legyen.

Aki ész nélkül jobbra/balra húz, azt "lekategorizálja" a 10-es skálán as Tinder.

2020. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!