Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal/app...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal/app, ami ingyenes, amit sok fiatal (20-30 között) használ és komoly kapcsolat kialakításról szól?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a Tinder meg a Badoo csak szexre jó. Ezzel nem értek egyet, mert sokan használják komoly célokra és sokan találnak is rajta kapcsolatot. De csak ezt a kettőt használja minden fiatal, a többi oldal fizetős és az elvált 40 felettiek vannak rajta. Vagy van olyan, ami hasonlít az előbb említett két apphoz, csak ott a nagy többség komolyat szeretne?
2020. ápr. 25. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es. Ezt hívják kollektív büntetésnek. Általában mindenhol ez van, egy két h*lye miatt egy közösség szenved. Majd azok is sz*rnak az egészre, akik eddig betartottak minden szabályt. Ugyanis mi értelme van vagy lesz?
2020. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én az ingyenességet nem értem.

Minek akarsz ismerkedni, ha nincs havi 3-4 ezer Ft-od erre?

2020. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ingyenesség szerintem egyenesen ront a minőségen.


Ha fizetős, akkor is vannak kapcsolatban élők, egó tuningosok, csak szexre vadászók, de legalább nem 243534db profillal tolja az összes, mert annyi pénze nincs :)


Az ingyenes viszont eleve 99% ego, meg "csak nézelődök", meg "nem is keresek társat, csak beszélgetek"

2020. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megjegyzem a Tinder Gold előfizetés meg boostok vásárlása után sem lesz hatékonyabb. Ha alapból nem tudsz rajta ismerkedni, ne is próbálkozz. Én már vagy 100 ezret elköltöttem rá (lol, nekem nem nagy pénz, de akkor is), és sehol semmi.
2020. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fizetni olyanért szokás, ahol garantáltan kapsz valamit. Egy tinder előfizetés, vagy bármilyen ilyen fizetés viszont semmi garanciát nem ad arra, hogy akárcsak egyetlen beszélgetésed lesz, vagy sem. És nem tudhatod, hogy bármivel többet ad e számodra, mint ha ingyen használod.
2020. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!