Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal/app...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal/app, ami ingyenes, amit sok fiatal (20-30 között) használ és komoly kapcsolat kialakításról szól?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a Tinder meg a Badoo csak szexre jó. Ezzel nem értek egyet, mert sokan használják komoly célokra és sokan találnak is rajta kapcsolatot. De csak ezt a kettőt használja minden fiatal, a többi oldal fizetős és az elvált 40 felettiek vannak rajta. Vagy van olyan, ami hasonlít az előbb említett két apphoz, csak ott a nagy többség komolyat szeretne?
2020. ápr. 25. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. A 20-asok nagy része nem akar komolyat.
2020. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elittars nem olyan veszes
2020. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

felejtsétek már el ezeket a "társkereső" oldalakat meg appokat. Nem tűnt még fel senkinek, hogy mindenki 2-3 szinttel jobb partikat keres?


Egy olyan helyen ahol percenként 20 embert tudsz megnézni, ott hol lehet értékeket keresni? Egy kép alapján? Ugyan már. Az egész csak egy addiktív f*s, észre sem veszed, és már torz elképzelésekkel állsz a társkereséshez.


Hogy van az, hogy mindenki csak egy átlagos társat keres, de mindenki szerint a többség átlag alatti? Külsőre, belsőre, mindenre. Majd amikor belegondolok, hogy az életbe ha beszélek valakivel, akkor látni hogy ugyanolyan ember mint én vagy bárki más, azaz teljesen átlagos. Ha már társkeresőn van, akkor meg átlag alatti! Nos, ez a képmutatás és torzult világkép teszi alkalmatlanná az egészet.


Tudat alatt miről is szól az egész. A média mit is ad? Tökéletes délibábot, tökéletes külsejű férfiakat, nőket, tökéletes körítéssel. A gép előtt nem ezt keresed te is. Bizony ezt, de nem tudatosan, és úgy állsz fel a monitor elől, hogy ma sem találtam egy épkézláb lehetséges partnert. A hibát mindenki önmagába keresse.


Nevetséges az is, hogy a nők gátlásosak a férfiak miatt, a férfiak gátlásosak a nők miatt. Valójában meg a rengeteg máz, a rengeteg mesterségesen előállított eszménykép miatt érzik rosszul magukat. A valóság nem a szépség, a ragyogás, a gazdagság, a tökéletes élet, a milliós bevételeket hozó vállalkozás, a milliós külföldi nyaralások, a perfekt méretek, a ragyogó mosolyok stb. Ezek nem mások, mint a fogyasztói világ profitéhes gazdasági gépezetének termékei, azért hogy légy elégedetlen, hogy költsd a pénzed, majd holnap megint légy elégedetlen végtelen ciklusban.


A szörnyű az, hogy ez a folyamat tökéletesen öngerjesztővé vált, komplett társadalmak hisznek ennek a hazugságnak, és önként szenvedik végig az életüket.


Nem lehetsz boldog mert "csak" átlagos vagy? Elárulom, mindenki átlagos.

2020. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mivel a társkeresőkre regisztráláskor a poligráf használata jelenleg nem igazán elfogadott jogi szempontból, más módszer meg nem igazán van, amivel 100%-ra meg lehetne mondani, hogy ki keres komolyat, és ki akar csak alkalmit, így nem hiszem, hogy létezne ilyen módszer.



(egyszer dolgoztam egy társkereső appos cégnek, és javasoltam, hogy léteznek ilyen katonai vallató drogok, esetleg azokkal lehetne a szokásos felasználó név, jelszó párost kombinálni, és akkor tuti kiderülne, hogy ki alkalmizik, ki házas... Sajnos felbontották a szerződésem, mielőtt megvalósítottam volna)

2020. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tinderen a lányok jelentős része konkrétan leírja, hogy komoly kapcsolatot keres.
2020. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mivel ezek az oldalak és appok a bevételekből élnek, így nem érdekük maguk ellen dolgozni. Nekik az a lényeg, hogy minél többen regisztráljanak, magasabb legyen a látogató szám a reklámok miatt. Pont erről beszélek állandóan, hogy ez a kamu világ bármit és bárkit beáldoz a profitért.


Egyébként meg 90%-ban alkalmi szexpartner kereső az összes, a férfiak többsége ezért frusztrált, akiknek meg bejön a dolog, ők meg élvezik. Tömve van elkeseredett férjekkel, feleségekkel, szélhámosokkal, perverzekkel. Hatalmas játszótér ez mindenkinek, korlátok nélkül.

2020. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"ott hol lehet értékeket keresni? Egy kép alapján? Ugyan már."

Miért, a villamoson leszólítgatás nem ugyanez? Ugyanannyit tudsz róla, maximum azt , hová utazik épp.

De egyébként a képek nagyon jó szűrők. Nálam pl. ha sok utazgatós, "aktív" képe van, akkor már tudom, hogy nem egymást keressük mert én otthonülős vagyok. Látszik jóesetben a hobbija, vagy zenei ízlése, amik megintcsak szempontok lehetnek, van e közös pont. Néha próbálj tovább látni a "mekkora a melle" kérdéskörön, és akkor talán ilyesmiket is meglátsz egy képen.

2020. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5-ös. Komoly kapcsolatot de kivel? Az egész a 22-es csapdája! Azt sem tudod kit húzol jobbra. Egy fotót, egy ábrándot, egy fantáziát. A mennyiség minden esetben a minőség rovására megy.


Én olyan társkeresőt csinálnék, ahol... Naaaaa, nem is rossz ötlet!!! Micsoda ötletem lett hirtelen. Boccs hogy ezt most nem írom le!

2020. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"alkalmi szexpartner kereső az összes, a férfiak többsége ezért frusztrált, akiknek meg bejön a dolog, ők meg élvezik"


A férfiak többsége azért frusztrált, mert ha nem szexpartner keresőnek akarja használni, akkor azzal szembesül, hogy a nők minimális képességgel sem rendelkeznek a szexre gyúrók kiszűrásére, és miután 3-4 alkalommal megégették magukat, közlik, hogy minden férfi egy mocsok, és onnantól senkinek nincs esélye.


Elég frusztráló, hogy előbb 3-4 Dugó Dani viszi el a nőt, aztán közli velem, hogy egy mocskos, perverz állat vagyok, mert férfiként csak dugni akarok.


A férfi meg ott áll a normális ismerkedési szándékával, és néz ki a fejemből, hogy nem, hogy egy éjszakásai nem voltak, de randijai sem, hogy a fenébe lenne ő egy mocskos, perverz, alkalmire hajtó, amikor odáig sem tud eljutni, hogy egy kávét megigyon nőkkel.

2020. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es. Ha már a villamoson utazol és ott látsz egy embert, akkor máris 1.000.000X többet leveszel róla, mint egy fotóról. Inkább úgy éreztetem veled ezt, hogy az előbbi a természetes, a másik a mesterséges. Ember és ember között olyan csatornák lépnek kapcsolatba egymással egy élőben találkozásnál, amik tudat alatt rengeteg mennyiségű információval látnak el.


A másik dolog, a villamoson nem a pofavizitről szól, az alkalmazásoknál az egész agyad a legjobbat, vagyis inkább a legszebbet keresi. Percenként 20-30-40 fotót görgetsz át, na ez a mechanizmus a villamoson ki van kapcsolva.

2020. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!