Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalok agyában miért minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok agyában miért minden a kapcsolatokról szól? :D

Figyelt kérdés

Elöször is, én is fiatal vagyok, 22 éves.

Számomra baromi idegesítő, hogy sokan csak a csajozásról tudnak beszélni, bár én igyekszem nem ilyen emberekkel körülvenni magamat.

A legzavaróbb, mikor engem is cseszegetnek, hogy csajozz már be, meg nem találkozhatok havercsajokkal úgy, hogy ismerősök ne tennének megjegyzéseket xD

Igazából az érdekel, hogy más is ezt tapasztalja vagy én vagyok szar helyen?


2020. ápr. 22. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez a társkeresés időszaka. Majd ha 60 éves leszel, már az lesz a téma, ki hányszor megy pisilni éjjel.
2020. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából én arról is szívesebben társalognék :D
2020. ápr. 22. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, jellemzően a korodbeliek politikai és etikai kérdéseket szeretnek megvitatni. Ébresztő! Ez az időszak erről szól, a hormonok tombolnak, mindenki keresi a társát, szexet. Érdekes, hogy téged ezek nem érdekelnek....
2020. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy szar helyen, csak szerintem te valami ufó vagy.
2020. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy darabig érdekelt, volt is 2 kapcsolatom, de nem volt jó, most pedig egyátalán nem érdekel már. Na mindegy, én bajom.
2020. ápr. 22. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idősek is képesek ezzel csesztetni, szóval ez nem a fiatalok specifikus tulajdonsága.
2020. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem csak a fiatalok agyában. A 30-40-es korosztályban is van rengeteg egyszerű ember, akinek minden a dugásról szól. Olyannyira, hogy ki merem mondani, hogy a szex túlértékelt már a világban. Egyszerű ember eszik alszik bszik és szarik és ezek közül mindegyiket annyira fontosnak tartja, hogy bele is döglik, ha megvonják tőle (ebben némileg van igazság, de nem a szex esetében és nem úgy, hogy emberek képtelenek diétázni is).
2020. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik a nyugalmat keresik mint mondjuk én. Nem a figyelem- és szeretethiányos nők bugyijában akarok matatni meg tolakodóan kajtatni, valósággal koslatni utánuk. Amúgy is akkora a kankonkurencia hogy felesleges harcolni meg kakaskodni főleg itt falun. Akinek kellek majd megtalál és észrevesz.

Szerintem tipikus ösztönlény duma hogy keresd a nőt. Mintha más céljuk nem is lenne, vagy egy előírás lenne ez az egész kínlódás az ismerkedéssel.

Ha van hobbid foglalkozz azzal, fejleszd magad, vagy lazíts ahogy szeretsz, esetleg járd a világot. Az ismerőst, rokont meg tojd le. Nekik nincs jobb dolguk! 😂

28F

2020. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!