Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet választani?

Figyelt kérdés

Olvasva a kérdéseket, sokan felróják mások szemébe azt, hogy rosszul választott, meg hogyan lehet együtt lenni valakivel úgy, hogy nem azonosak a szexuális elképzelések, libidók stb.


Na de ez választás kérdése? Álljak oda egy nő elé, és mondjam azt, hogy nekem heti 7 a normám? Egy nő hogyan mehet bele egy ilyenbe? Nem olyan ez az egész, mintha csak használni akarnám? Egyáltalán hogyan megy bele egy nő olyan kapcsolatba, ahol a szexen van a hangsúly? Hol jó az egy nőnek, hogy van egy pasija, aki dugja? Komolyan nem értem!



2020. ápr. 21. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hol nem jó? 21/L
2020. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik így együtt vannak valakivel, azok csak azért vannak a másikkal, hogy legyen valaki addig is. És ez nem csak szex szempontjából lehet igaz. Valahol más nem stimmel, mégse lép le.

Normális ember nem erőltet kapcsolatot olyannal, ahol nem passzolnak. Kb. ennyi.

2020. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem így választ senki, de a kapcsolat elején kiderül, hogy mennyire illenek össze ezen a téren. Aztán ide kiírják x év, házasság után, hogy ez mekkora probléma, holott az elején is az volt, de akkor nem vettek róla tudomást.
2020. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem ezen van a hangsúly, hogy heti 7. De nagyon hamar kiütközik egy kapcsolatban, hogy ki az, akinek a kapcsolat fontos részét képezi a szexualitás és ki az, aki csak “muszájból” néha belemegy.

Mondok egy példát: Megismerkedtem egyszer egy pasival, aki már az elején azzal jött, hogy őt csak az érzelmek, lelki dolgok stb érdekli, szexelni maximum a “kedvemért” lehet néha, de ő egyáltalán nem akarja. Na, most nyilván egyből leráztam az illetőt, mert nekem a kapcsolat alapkövét képezi az, hogy harmonikus elképzeléseink legyenek a szexről. Alapvető fontosságú nálam ez a dolog. Az illető férfihez egy szintén frigid, 100%osan érzelmi alapú nő illik.


“ Hol jó az egy nőnek, hogy van egy pasija, aki dugja? Komolyan nem értem!” Miért, a nők talán nem élvezhetik a szexet? Ez nem csak a pasinak örömforrás ám, bár sokan leragadtak a múlt századokban, ahol a nők nem élvezhették, csak hagyták hogy megtörténjen. Azt meg pláne nem mondhatták ki, hogy élvezik.

Szexkapcsolatról hallottál már?

2020. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem, akkor miért megy bele olyan ember egy párkapcsolatba, ahol megszentségtelenítik a testét? Aki undorodik attól, hogy hozzá érjen a másikhoz. Aki úgy van vele, hogy a szex csak a kapcsolat negatív és rossz velejárója? Na, én ezt nem fogom megérteni sosem!


A barátnőm sztorija:

A barátja elvitte egy kis panzióba, hogy megünnepeljék a lány születésnapját. A srác kitett magáért, megszervezte az egészet, és foglalt egy szobát. A vacsora után felmentek, és a barátnőm sírásba kezdett, hogy ő most csapdába került. Ő 23 éves a barátja 27, 3 éve vannak együtt. Szilveszterkor kb. ugyanez volt. Diplomaosztó utáni buli végén dettó. Aztán meg nekem panaszkodik, hogy miért van az, hogy neki oda kell adni a testét használatra, őt ez teljesen elborzasztja. Szerinte egy kapcsolatnak nem része a szex, az egy privát dolog.


A kolléganőm is hasonló, de ő azért nem ennyire gátolt. Ő azt mondta, havi kétszer kibírja, nem áll ellen, gyorsan átesik rajta és kész. Megkérdeztem hogy mi a gond, azt mondta semmi, őt ez sosem érdekelte. Nem enged semmit, se orált, se fantáziát se semmit. A férjéről meg az a hír járja, hogy félrejár, de a kolléganőmet nem érdekli, sőt azt mondja, jól teszi, így mindkettőjüknek jó.


Szóval szerintem elég könnyű olyan embereket találni, akiket nem érdekel a szex, de ha az elején felhozza, akkor meg erőszakosságnak tűnik, mintha csak arra menne ki a játék.

2020. ápr. 21. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem értettem én sem soha, de nem csak a szexre vonatkozóan.

Emberek sokaságánál tényleg úgy működik ez, hogy ott van előttük egy halom ellenkező nemű, és akkor mazsolázgatnak, hogy X jó-jó, de a szex..., szóval mégsem, Y-nal rendben van a szex, de nem egyezik az életmódunk, és így tovább?

Nem az van, hogy időnként megismernek valakit, akivel kialakul valami, és fokozatosan derülnek ki a dolgok? Ha szerencséd van, az derül ki, hogy nagyjából stimmeltek, ha nincs, akkor az, hogy nem, és ez lehet, hogy csak hosszabb idő múlva.

2020. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os. Jól leírtad! Ha most nő létemre megkérdezném a barátkozás elején a fiútól hogy a szeszel hogy áll, naná hogy felcsillanna a szem. Ha férfiként kérdezném meg egy nőtől, akkor meg azt hinné csak dugni akarom. Aztán lehet hogy később egyáltalán nem is tetszene, nem akarnék vele lefeküdni. Vagy fordítva.


Azért egy átlag személy nincs olyan jó helyzetben, hogy 15 jelentkező közül válogathatna, vagy castingolhatna.

Pl. Apám és anyám között sincs nincs szex. A nővérem és a férje között sincs. Szóval ez nem csak annyi, hogy rosszul választottak, hanem valami más van, mert ez a dolog sokkal természetesebb, mint amikor egy kapcsolatban jól működik a szex.


A gyk-n is állandóan ez a téma, az ismeretségi körömben is. Állandóan mindenki a szex miatt depi. Ha magamból indulok ki, akkor én szeretem, nem is értem hogy mi lehet benne a rossz. Ha meg szétnézek, akkor meg az van, hogy az emberek többségénél nem működik. Na de mitől nem??? Ráadásul mindenki azzal jön, hogy mennyire fontos neki, de a kapcsolatában meg még sincs. Érthetetlen számomra!

2020. ápr. 21. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem pont az, amit említettél is, hogy a legtöbb ember nincs abban a helyzetben, hogy folyamatosan kidobálgathasson mindenkit, akivel valami nem stimmel, mert rövid időn belül úgyis jön más, ráadásul garantáltan olyan, aki jobb...
2020. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7: Szerintem arról van szó, hogy attól , mert most , vagy holnap, vagy 2 hét múlva szexuálisan kívánsz valakit, az nem azt jelenti, hogy 1, 10, vagy 30 év múlva is ugyanígy lesz. Átalakul a dolog,....
2020. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy kell nőt választani, hogy ha az elején lefekszik veled, akkor valószínűleg

- kíván szexuálisan

- nyitott szexuálisan

- nem csinál múlt századi kérdést a szexből, aminek ő elszenvedője te pedig élvezője.


Én ezért vagyok úgy, hogy a szememben a legnagyobb bűn nem az, ami sok átlagférfi szemében, hogy sok pasival volt a nő vagy ilyesmi. Épp ellenkezőleg. Amikor olyat hallok, hogy "sosem volt egyéjszakásom" meg "szexkapcsolatba sosem mentem bele, nekem csak érzelmekkel, szerelemmel megy" az egy hatalmas nagy vészcsengő, hogy ott valószínűleg nem fogunk passzolni.


Azzal egyetértek, hogy nincs 15, de sokszor 5 opció sem. Viszont nagyon jó értékmérő ez az egész. Ha egyetlen nőnek sem kellesz szexre vagy rendszeres szexre, akkor valószínűleg nem vagy elég jó pasi, csak egzisztenciálisan jó parti (ha párkapcsolatra kellesz de a szexet próbálják elkerülni).


Ha szex után nem kellesz, akkor meg valószínűleg te nem vagy elég jó az ágyban.

2020. ápr. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!