Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok választani két lány közül?

Figyelt kérdés
Meg csak ismerkedési fázisnál tartunk, de az a baj, hogy egyformán szimpatikus mindkét lány és úgy érzem, hogy mindkettővel lehetne, akár komoly kapcsolatom is. És úgy gondolom, hogy ez nem helyes, ezért közölnöm kell lassan az egyik lánnyal, hogy mi a helyzet, különben két szék közé fogok esni.
2020. jan. 12. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%

Miért választanál?


A jobbat nevezd ki barátnőnek, a másikat csak pakolgasd!

2020. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
A klasszikust idézve: amelyiknek nagyobb a melle :D
2020. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Amelyiknek a durciizma jelentős mértékben alulfejlett. (Állcsúcs, száj közötti dudor....ajakbiggyesztésnél használjuk.) :D
2020. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
A legmegbízhatóbbat válaszd, azt már biztos most is látod.
2020. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyiket se. Az ember tudja, ki az akibe szerelmes. Olyankor fel sem merül ez a kérdés. Persze te tudod milyen élethelyzetben vagy. Van amikor jobb azzal, akibe nem szerelmes az ember. Csak figyelmeztetlek, hogy nem vagy szerelmes.
2020. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Vetésforgót ajánlanám.
2020. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Ha ismerkedsz valakivel már egy ideje de mellette rá tudsz másra nézni akkor egyértelműen nem fogott meg eléggé. Hogyha olyat találsz akivel valóban lehet jó kapcsolatod és megfog akkor nem lesz mellette más. Ha két ember is bejön egyszerre akkor egyik sem megfelelő számodra. Ha a párod egy választás és nem egy egyértelmű döntés akkor nincs meg a kellő érzelmi háttér (ez egyébként nem feltétlenül jelent még szerelmet).
2020. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Amelyik jobban oda van érted. 🙂

Egyszer így választottam, amikor 2 pasiról volt szó, nem bántam meg.

Egyébként nem igaz, hogy jobban jársz, ha egyiket sem választod, mert miért ne lehetne, hogy a szerelem csak utólag alakul ki? Nálam pl. így volt.

2020. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Utolsónak igaza van , én is úgy választottam, hogy aki többet keresett, jobban oda volt értem. Végül szerelem lett belőle, azóta is együtt vagyunk. Nem mindig alakul ki első pillantásra a szerelem.
2020. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem tudom mitévő legyek, egyik lányt se szeretném megbántani. Viszont abban sem vagyok biztos, hogy ők nem csinálják-e ugyanezt, lehet ők is ismerkednek rajtam kívül mással is. De lehet az lesz a legjobb, ha mindkettőt offolom.
2020. jan. 12. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!