Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok választani két lány közül?

Figyelt kérdés
Meg csak ismerkedési fázisnál tartunk, de az a baj, hogy egyformán szimpatikus mindkét lány és úgy érzem, hogy mindkettővel lehetne, akár komoly kapcsolatom is. És úgy gondolom, hogy ez nem helyes, ezért közölnöm kell lassan az egyik lánnyal, hogy mi a helyzet, különben két szék közé fogok esni.
2020. jan. 12. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Mind a kettőt kidobod? Azt írtad?


HELYES!


Keress egy fiút, az való neked, puhakukis.

2020. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobnám mind a kettőt. :)
2020. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Üvegezzetek egyet vagy nyomjad őket duálban, felváltva. :D
2020. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Választottam vegul. Azt a lanyt választottam, aki érzelmileg közelebb áll hozzam, annak ellenére, hogy a másik lány kulsore kicsit jobban bejon.
2020. jan. 16. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!