Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egy nővel beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy nővel beszélni?

Figyelt kérdés
Ez így elég tág kérdés lehet. Az a problémám, hogy 23 évesen még csak 2 barátnőm volt( egyik se volt komoly vagy hosszútávú kapcsolat) Szóval idézőjelesen nem annyira nehéz felszednem egy nőt. Még az elején jól is megy. Van téma, ő is érdeklődik irántam. De miután komolyabbak lesznek a dolgok, egyszerűen nem tudom kezelni ezeket a szituációkat. Nem tudom mit mondjak neki, hogyan tartsam fenn az érdeklődését. Borzasztóan gátlásos vagyok és már nem tudom mit merjek mondani. Mondjuk lehet az sem pozitívum, hogy már az elején lelövöm a saját érzéseimet. Gyorsan szerelembe tudok esni és gondolom ez eltántorítja a nőket.
2020. ápr. 18. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Add önmagad. Nem kell semmi több. Egy értelmes és rendes nő önmagadért fog szeretni.
2020. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

"önmagadért fog szeretni."

Biztos lehetsz benne hogy senki nem fog valakit azért szeretni mert egy szerencsétlen!

2020. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Trump ezt már megválaszolta elég régen: [link]
2020. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
37%

"Mondjuk lehet az sem pozitívum, hogy már az elején lelövöm a saját érzéseimet. Gyorsan szerelembe tudok esni és gondolom ez eltántorítja a nőket."

Hát igen. A randevúzás és "járás" (= udvarlás) nagyrészt játszmázás, amiben "kötelező köröket" kell futni, szóval úgy kell tenni, mintha, miközben nem is. Tehát úgy kell tenni, mintha nem lenne olyan nagyon fontos az adott lány/nő/fiú/férfi, pedig teljesen kész vagy, ha nem látod; úgy kell tenni, mintha ilyen lennél, pedig olyan vagy és így tovább. És úgy kell tenni, mintha a másik hasonló kamuját (vagy szebb szóval széptevését) simán bevennéd. Ez egy ilyen "hallgatólagos" megegyezés. Násztánc, vagy akármi. Szóval színjáték, játszma, ilyesmi.

Tehát nem szabad egyből belecsapni a lecsóba, mert az ellenkező hatást vált ki a másik félből.

2020. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen menj végig párszor, a többi már gyerekjáték:


https://www.youtube.com/watch?v=40mcGj58KBQ

2020. ápr. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nme kell ott mindíg beszélni.

Menjetek el egy bringa turára, vagy labdázzatok 1-2 órát és addig nincs duma.

De bármit csinálhattok amivel elfoglaljátok magatokat.

2020. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát.. én 26 vagyok, szintén 2 barátnőm volt, abba is hagytam a keresést és nem foglalkoztam vele. De rá találtunk egymásra az interneten, és azóta is imádjuk egymást, mindent szeret bennem és én is benne, minden hibámmal imád, és teljesen másképp viselkedek vele, mint a többi lánnyal, nem szorongok mikor beszélünk, teljesen más, valami más benne, mint a többi lányban, egyszerűen működik, én sem értem, de szeretem. Rólam tudni kell, hogy udvarias vagyok és sokaknak ez nem jön be.. viszont a megjelenesem elég vad(valahogy a metál és a rock között van), talán ezért nem a kedves fickót keresik bennem :p
2020. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!