Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan szólítsunk meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szólítsunk meg titeket az utcán, vagy úgy általában akárhol?

Figyelt kérdés

Tegyük fel szimpatikus az illető nő és megszeretném hívni valamire.

22 éves vagyok, szóval jó lenne ha a korombeli nők válaszolnának.


2020. ápr. 15. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is olyat szólíts le, aki felveszi veled a szemkontaktust, esetleg rád mosolyog. Ha semmiféle érdeklődést nem mutat feléd felesleges odamenned.
2020. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Először tedd úgy mintha keresnél valamit,és afelől szeretnél érdeklődni. Pl hol van bankautomata legközelebb. Ha közvetlen a-nő és nyitott akkor meg felajánlhatod,hogy menjen veled és meghívod valamire
2020. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, hát szerintem az sem jönne össze.
2020. ápr. 15. 17:37
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Mindig valaminek kapcsán menj oda, mondok példát.

Nem jó, ha mondjuk a sparban válogatja épp az almát, te pedig mögé sunnyogva megkérdezed hogy "ne haragudj olyan csinos vagy lenne kedved ismerkedni, meginni valamit?". Gondolom érzed te is hogy ez béna.

Viszont ha állatkertben meglátsz egy csinos lányt a fóka shown, diszkréten mellé mehetsz és megjegyezheted hogy "milyen tündériek, nem?". Ha reagál, a továbhi beszélgetés adja magát.

Sőt, mondok jobbat, engem megpróbáltak már bűvésztrükkel is felszedni, meg olyan jót olvastam Facebookon... A srác odamegy a lányhoz, megkérdezi hogy tudna e segíteni. Nagyon tetszik egy lány, de nem tudja mit írjon neki. Esetleg mutatna róla képet is. A lány mondja hogy oké persze, erre a fiú odaadja neki a telót, megnyitva az előlapi kamerát:D

Mindegy is, a lényeg hogy csak kreatívan, és mindig legyen akármilyen légbőlkapott oka/tartalma annak hogy odamész, ami azon kívűl hogy természetesebb érzés mindkettőtöknek, megfelelő irányba is viszi a beszélgetést.

2020. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Alapból sehogy. Így járvány idején meg végképp sehogy!


Ha pedig valakinek attól vagyok szimpatikus, hogy egyszer lát az utcán menni, az is nagyon fura. Vonzónak tarthat, de a szimpátia az teljesen más.

2020. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Olyat szólíts meg, akin látszik, hogy nyitott az ismerkedésre. Gyakran feléd néz, rád mosolyog, egyértelmű jelek arra utalva, hogy örömmel venné, ha megszólítanád. Sose értettem miért szólít meg olyan, akire rá se néztem és odáig azt se tudtam, hogy velem utazik. Ezt ne.

Ha tudod, hogy mi miatt lett szimpatikus (például egy általad kedveld könyv van nála, a pólója mintája közös érdeklődésre utal, ilyesmi), akkor szerintem érdemes ezzel kezdeni.

Szerintem felesleges kamu indokokkal nyitni, mert a többségük nagyon átlátható és ha magamból indulok ki, akkor azt szeretem, ha valaki őszinte és egyenes. Mondd el neki, hogy szimpatikusnak találtad (ennek miértjét is ajánlatos), és ha van kedve és ideje, szívesen meghívnád valamire. Azt érdemes figyelembe venni, hogy a legtöbb ember megy valahova, amikor az utcán, van és lehet, hogy szimpatikusnak talál téged, de nincs ideje beülni sehova, mert elkésne a programjáról.

A #4-es válaszoló amúgy nagyon jó példákat írt a kreatív és valamelyest személyes megszólításokra, valamint tényleg nem érdemes akkor odamenni valakihez, amikor épp csinál valamit, pláne, ha nem vesz észre. A válaszoló által írt SPAR-os eset majdnem ugyanúgy, ahogy leírta megtörtént velem és úgy megijedtem, hogy majdnem felsikítottam. Gondolom szükségtelen írnom, hogy nem lett folytatás.

A barátommal egy könyvesboltban találkoztam először. Összesen három volt nálam és amilyen ügyetlen vagyok, az egyik lecsúszott és leesett a földre, miközben a pénztárcámat halásztam ki a táskámból. (Miért nem tettem le addig őket? Remek kérdés. Mert hülye vagyok.) Ekkor jelent meg ő, felvette nekem, majd megjegyezte, hogy nagyon reméli ettől az írótól megvan egy másik könyve, mert ha nincs, azt kell megvennem és nem azt, ami nálam van. Beszélgettünk pár percet a témáról, majd szinte ijesztő komolysággal kijelentette, hogy választhatok: Vagy kifizetheti a könyveket (a három könyv összege amolyan 4000 forint körül volt), vagy meghívhat egy kávéra. Az utóbbit választottam, egyrészt, mert nem fogom egy idegennel kifizettetni a könyveimet, valamint szerettem volna még beszélgetni vele.

A személyes példám és a kommentem közt felfedezhető némi ellentmondás, ugyanis a könyvboltos esetben nem volt szemezés, se semmi, akár lehettem volna foglalt is. Ha a lány mégse vevő az ismerkedésre vagy már van valakije, akkor fogadd el, ne kérdezgesd, hogy miért nem ad neked egy esélyt, ne bunkóskodj vele, fogadd el. Esetleg még odaszúrhatsz valami vicceskedő, kedves kommentet. A lényeg, hogy ne keserítsen el.

21/L

2020. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es ez cuki és leleményes a mobilos kreatív volt a srác.
2020. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Olyat szólíts meg, akin látszik, hogy nyitott az ismerkedésre. Gyakran feléd néz, rád mosolyog, egyértelmű jelek arra utalva, hogy örömmel venné, ha megszólítanád"

"Azt érdemes figyelembe venni, hogy a legtöbb ember megy valahova, amikor az utcán, van és lehet, hogy szimpatikusnak talál téged, de nincs ideje beülni sehova, mert elkésne a programjáról."


Ez a két dolog nem ellentmondásos kissé? Szóval megy valaki (nő) az utcán a dolgára, de közben oda-oda kacsintgat neki tetsző férfiaknak? Vagy hogyan? Amúgy siet, meg dolga van, de azért nem bánná ha a neki tetsző ember mondjuk leszólítaná, viszont ha valaki olyan teszi meg aki nem tetszik neki, azt elküldi az anyjába.

Illetve a másik dolog, ha valaki felé SOHA nem adnak jelzéseket? Mert szerintem a legtöbbünk akik ide írnak így vagyunk.

2020. ápr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nőtől függ, de én és a nőismerőseim jó része egyáltalán nem vagyunk vevő az utcán vagy egyéb helyeket történő ismerkedésre. Én egyszerűen nem érzek ingert arra, hogy ismeretlenekkel beszélgessek.

Úgy tudom csak elképzelni az ismerkedést, ha eleve van valami közösség, ahol találkozunk. Pl. egyetem, nyelvtanfolyam, tánctanfolyam, közös utazás, stb. És itt is, ha nem felszedni akar, hanem előbb barátkozni, megismerni. Elsőre lehetőleg ne hívjon meg semmire úgy, hogy 5 mondatnál többet még nem is beszélgettünk.

2020. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Amit 2es mond az no comment. Sehogy se tedd, még ha tényleg csak eltévedtél akkor se kérdezz meg veled egykorú nőt, azonnal ismerkedésnek veszi (próbálkozik a nyomorult), és azonnal elkönyvel +1 like-nak. Kerüld el őket, válassz katalógusból, jobban jársz. Táplálni a nárcisztikus féléket nem jó dolog.
2020. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!