Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok fiúk, mit ajánlotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, mit ajánlotok, hol csajozzak?

Figyelt kérdés

Már elég sok lánynál “próbálkoztam”, de nem igazán akar összejönni.

22 éves vagyok és kezdem aggódni, hogy eltelnek az évek aztán egyedül maradok...

Próbálkoztam már plázában, közösségi médiában, az utcán, fitness teremben, de valahogy nem akar összejönni...

Komolyan mondom kifogytam az ötletekből, meg az a baj, hogy akinél próbálkozom meg csak meg sem engedik hogy megismerjem őket.

Lehet azzal is jönni, hogy nem jövök be nekik, nem vagyok szimpatikus, vagy esetleg csúnya vagyok, de én személy szerintem nem tartom magamat csúnya fiúnak😅


2020. ápr. 14. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki egy ilyen "próbálkozás" a gyakorlatban kérdező?
2020. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küszködök

Nincs ismerettségem

És pedig sokszor észre veszem hogy megnéznek a csajok is

De nagyon nagyon nehéz dolog ez, és nálam sokkal rindább, olcsóbb stílusú fiuknak van bajátnője... érthetetlen

2020. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit írtál nekem, azt ctrl-c ctrl-v-zd be ide, mert oké, hogy én adok neked egy darab tanácsot neked, de többen talá okosabbak vagyunk.

A tanácsom: minden hülye tisztában van vele, hogy miért mész oda hozzá. Ha nem egy 100-as kell kőműves gránátra, akkor ismerkedni akarsz. Ha csak ezt közlöd, ott ki is fullad az egész. Próbálj indirektebb lenni, mondjuk beszélgess, ami alapján el tudja dönteni az illető, hogy szimpi vagy vagy sem. Ez után vesd fel amit már amúgy is tud, miszerint akarsz véle egy kávét inni. A helyszínekkel semmi gond. 🙂

2020. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kikhez mész oda? A saját kategóriádban keresgélj, ha túl jó nőhöz, akkor nyilván nem sok esélyed van.
2020. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó és hogyan állapítsam meg, hogy ki az “én kategóriám”?
2020. ápr. 14. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak én vagyok, de felőlem lehet valaki a világ legjobb és legokosabb pasija, akkor is zsigeri szorongást fog rámhozni, ha a plázában vagy az utcán elém ugrik vagy közösségi medián rámír a semmiből és közli, hogy szimpatikus vagyok neki, szívesen megismerkedne velem. Nekem ez csak annyit mond el róla, hogy tök mindegy neki, hogy kivel van együtt, az az elsődleges számára, hogy dugható legyen, ennyi már bőven elég a szimpátiához. Az már nem érdekes, ha amúgy egy bunkó paraszt vagyok vagy buta, mint a föld.
2020. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!