Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be?

Figyelt kérdés

Volt már pár barátnőm, de mára már 24 évesen inkább valami komolyabbra vágynék, ezért valami komoly hölgyet keresek... De ha szembe is jön egy akár facen akár személyesen, nem tudom hogy kezdjek bele... Oké hogy megszólítom, de aztán? :D

Az eddigi barátnőim mind azt mondták milyen magabiztos vagyok, humoros, közvetlen, de egy idegennel kapcsolatot teremteni valahogy... az nem egyszerű :D

Vagy ha facen ráírnék, mit írjak?

Legfőképp lányok véleménye érdekelne, nektek mi jönne be, köszi! :)


2019. júl. 30. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan voltak eddig barátnőid? Ugyanúgy kell "csinálni".
2019. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azok csak úgy jöttek... :D
2019. júl. 30. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jóképű gyerek vagy, akkor nem is kell sokmindent csinálnod, mert előbb utóbb úgyis felfogják magukat ajánlani.
2019. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De sajnos rájöhettetek, hogy nem vagyok az :D
2019. júl. 30. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg azt várod, hogy szóról szóra megmondjuk, mit írj egy lánynak ha tetszik? :D nemár

Eddig hogy voltak barátnőid? Nekik mit mondtál? Értem én hogy komolyat akarsz, na de nincs rá semmi sablon szöveg. Úgyis elkezdtek beszélgetni ha ő is erdeklodik irántad. A közös témák mindig jók, de nem baj az se ha az elején nincs sok. Nem tudom neked megmondani mi jön be kifejezetten, azt tudom hogy mi taszít. Pl a nyomulas, nyálas versek (sajnos kaptam jópárat), az agyba főbe kamu dicsérés “jaj hat itt 14 évesen is milyen aranyos voltál” (tekintettel arra hogy rövid hajam volt és többször fiúnak néztek). Az sem jó amikor a srác folyton magáról beszél, kifejezetten irritál.


Szerintem az pozitív ha jó a humorod, én azt pl nagyon szeretem. Akkor nem lesz nagyon kínos csend. Ha elkezdesz beszélgetni akkor meg úgyis megy már minden magától, elmehettek együtt fagyizni, sétálni, állatkertbe akárhová, ahol lehet beszélgetni és egymást megismerni.


Ne tekints rá idegenként. Én zárkózott típus vagyok de megfogadtam, nyitottabb leszek. Új cegnel kezdtem el dolgozni és egy srác elkezdett velem beszélgetni. Normál esetben mosolyogtam volna egyet aztán otthagyom a francba 😁 de válaszoltam és én is szeretek vicceskedni, nagyon hamar egy hullamhosszon voltunk és végül lett is belőle valami, de ő például úgy kezelt, mintha már ismernénk egymást és ez nagyon pozitív volt.

2019. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki komolyat keres, az nem mond olyat, hogy becsajozik... szóval várj ezzel a komoly dologgal még, és csajozgass csak nyugodtan! 🙂
2019. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!