Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ha elsőre nem szimpa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha elsőre nem szimpa a csávó, és nem jön be nem is beszélgettek vele?

Figyelt kérdés
Ha pl ír, nem írtok neki?
2020. ápr. 14. 17:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
#7 nem külső alapján döntöm el, hogy szimpatikus vagy nem. Mert pl ha itt ír valaki, nincs kép. Azt nézem, miről és hogyan ír.
2020. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsőre nem tetszik külsőre, az később változhat. Történt már ilyen, hogy olyanba szerettem bele, aki külsőre nem volt az esetem, aztán ahogy egyre jobban megismertem, őt láttam a világ legjobb pasijának. Viszont, ha nem szimpatikus az már sajnos nagyobb probléma. Ha nem egyezik a világnézetünk, akkor nem erőltetem.
2020. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Lepontozhattok, mert nem zavar, de akkor ne kérjetek véleményt. :)

Miért beszélgessek olyan férfival, aki nem szimpatikus? Hanem egyformák az elveink, a világnézetünk? Vagy ezt külsőre kellett volna érteni? Külső alapján nem igazán szoktam ítélkezni, az nem kizáró ok. De akkor ezt kellett volna egyértelmüsíteni a kérdésben!

2020. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem írnék neki vissza. Lehet lepontozni.
2020. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8%
Csak azt mondja már meg a sok okos nő, hogy létezik a "match", amikor mindketten jobbra húztátok egymást, ha ezek után nem szimpatikus akkor mi a ráknak húzzátok jobbra egyáltalán? Vagy 2 perce még tetszett, aztán meg már nem?
2020. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, milyenek a körülmények. Romantikus célzattal, konkrét társkereső oldalon nem, mert minek... senki sem időmilliomos, hogy olyanra pazarolja, hogy jaj, hátha megtetszik a jó személyisége miatt (ami a legtöbb esetben nem túlzottan esélyes). Ha pl. munkahely, közös hobbi, baráti társaságban van, akkor simán elbeszélgetek olyannal is, aki nem jön be. Vadidegeneknél meg akkor tovább beszélgetek vele, ha nem azt érzem, hogy azért beszéltet, hogy hátha be tud kerülni a bugyimba.
2020. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan ilyen hülye vagy #15?

- betelt, 8. után nem írok vissza a 9. nek mert sok már

- véletlen match vagy, de lusták kitörölni

- kamuprofil, tudni kell kiszűrni

2020. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%

Én mindig olyan férfiakba szerettem bele akik elsőre nem jöttek be sőt volt olyan is akit elsőre bunkónak tartottam.

Aztán megismertem őket és megszerettem a személyiségüket.

Szóval nálam pont fordítva van mint mindenki másnál. Xd

2020. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

#15

Vagy véletlenül lett jobbra húzva, vagy túl sokadik volt már aznap vagy pedig írásban kiderült, hogy buta/idegesítő. Nehéz megérteni?

2020. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem, minek? Nem pazarlom az idomet feleslegesen. Es ja, van olyan, hogy annyira jo arc valaki, hogy kesobb vonzo lesz, de ilyen alapon gyakorlatilag MINDENKIVEL leallhatnek haverkodni, amire nincsen kapacitasom. Igy pl neten a kulso a szuro, ennyi. Nyilvan eletben barkivel beszelgetek, ha a korulmenyek ugy hozzak (munkahely, tanfolyam, stb), de arra nem erek ra, hogy huszezer sraccal cseveresszek az interneten, mert hat majd hatha kiderul, hogy jo fejek.
2020. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!